Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Strom na Staroměstském náměstí pomáhá s posluchači radia City

Přidat na Facebook
Pražské radio City 93,7 FM se už podeváté spojilo s osobnostmi české kulturní a sportovní scény – tentokrát se Zlatou Adamovskou, Petrem Rychlým a Ondřejem Moravcem, aby společně zorganizovali unikátní předvánoční charitativní projekt, ve kterém spojí celou Prahu prostřednictvím největšího symbolu pražských Vánoc, vánočního stromu na Staroměstském náměstí. Také letos může každý sponzorovat svou vlastní žárovku na tomto stromě, poslat dárcovskou SMS ve tvaru DMS ZAROVKA na číslo 87 777 a symbolicky si ji rozsvítit na webových stránkách www.radiocity.cz Cena jedné této dárcovské SMS je 30 Kč.

Letošní výtěžek podpoří Nadaci Jedličkova ústavu získat finanční prostředky na kompenzační a ergoterapeutické pomůcky pro děti a mladé lidi s tělesným handicapem. Zajištění těchto pomůcek je důležitou možností jak dosáhnout zlepšení kvality života dětí a mladých lidí s tělesným postižením. Patrony se letos stali: herečka Zlata Adamovská, herec Petr Rychlý a biatlonista Ondřej Moravec.

Projekt „Rozsviťte s námi Prahu!“ odstartoval v pondělí 2. listopadu a vyvrcholí 28. listopadu na Staroměstském náměstí, kde bude za přítomnosti zástupce patronů projektu a moderátorů radia City Vojty Eflera a Ivy Lecké předán symbolický šek s vybranou částkou ředitelce Nadace Jedličkova ústavu. Chybět nebude ani zatím utajená známá osobnost, která poté osobně rozsvítí tradiční vánoční strom. V den rozsvícení stromu odstartují na Staroměstském a Václavském náměstí tradiční staročeské trhy.

Radio City děkuje všem posluchačům i patronům projektu „Rozsviťte s námi Prahu“ a především všem Pražanům, kteří se do tohoto prospěšného projektu zapojí.

Dodal: Michal Krčmář
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 8. 11. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Strom na Staroměstském náměstí pomáhá s posluchači radia City. Vychytané.cz. [Online] 8. 11. 2015. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9634. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Strom-na-Staromestskem-namesti-pomaha-s-posluchaci-radia-City
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.92.49
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 09:36