Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Vyhlášená electro-swingová událost přiveze do Prahy zážitky

Zřejmě nejúspěšnější electro-swingová akce v České republice se vrací do pražské Roxy. Taneční šílenství ve stylovém hávu vypukne 14. listopadu na Electro Swing Fever.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
ELECTRO SWING FEVER
sobota 14. listopadu 2015 21:00
(konec +- neděle 15. listopadu 2015 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Tentokrát s italskou kapelou, výběrovými DJs, bubenickou show a ještě bohatším doprovodným programem.

Stylová a elegantní, ale také vášnivá a divoká je událost, která již třetím rokem táhne tisíce lidí do známého pražského klubu na Dlouhé třídě v Praze 1. Oblíbená Electro Swing Fever pravidelně roztancovává plný parket tím nejlepším electro-swingem. Nejde však o tuctovou párty, ale o taneční noc s pečlivou dramaturgií a nezaměnitelnou atmosférou.

I v listopadu nám bude teplo, na výlet do Itálie nás vezmou headlineři akce, temperamentní partička Bomba Titinka. Třeskutá electro-swingová kapela z prosluněné Padovy přichází na scénu se správně ujetou show. Explosivní dubstepové beaty a melodické swingové tóny se specifickou italskou příchutí vás zaručeně vytáhnou od baru.

Rozmanitost hudebních selekcí zaručí čtveřice DJs z předního československého bookingu Electro Swing Bohemia. Pravidelní návštěvníci swingových akcí se jistě těší na dvojici špičkových performerů Swing Thing & Papa Django. Příznivce tvrdších beatů si vezme do parády charismatický Max W. – Osobitý DJ s výjimečným citem pro výběr a mix tracků okoření své vystoupení pořádným drum´n´bassem. Specialní vystoupení karlovarského elegána Paola di Maki nabídne improvizaci. Jako živý doprovod to po jeho boku rozjede mistrný bubeník.

Opravdové zážitky přinese doprovodný program. Připravte se na dechberoucí akrobatickou show, zábavný taneční workshop nebo živé projekce od VJs z KinoCirkus. Mlsouni si přijdou na své ve voňavém palačinkovém bistru a svůj outfit doladíte v kadeřnickém kotuku Joshua či v pop-up obchůdku Retrosaty.cz

Electro Swing Fever startuje ve 21:00, aktuální informace o předprodeji naleznete na facebookových stránkách Electro Swing Bohemia. Vstupenky jsou v předprodeji na serveru GoOut.cz


Facebooková událost: www.facebook.com/events/1189972551019818/


Předprodej: http://goout.cz/cs/listky/electro-swing-fever/nnh/


Facebookové stránky pořadatele: www.facebook.com/electroswingbohemia

Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 6. 11. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Vyhlášená electro-swingová událost přiveze do Prahy zážitky. Vychytané.cz. [Online] 6. 11. 2015. [Citace: 13. 6. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9628. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vyhlasena-electro-swingova-udalost-priveze-do-Prahy-zazitky
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.087s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 44.221.66.130
Serverový čas: čtvrtek 13. června 2024 19:15