Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

JEREMIH přiveze do Prahy svou novou desku

Přidat na Facebook
Článek se týká akce

čtvrtek 1. ledna 1970 01:00
(konec +- čtvrtek 1. ledna 1970 01:00)

()
V neděli 31. ledna do Prahy poprvé zavítá americký raper a R&B zpěvák Jeremih. Svou novou desku Late Nights, která vychází koncem roku, představí v klubu Roxy. Předprodej byl právě zahájen na GoOut.cz a v síti TicketPro, cena lístku je 570Kč.

Jeremih se proslavil již svým eponymním debutem z roku 2009, který vyšel na prestižním labelu Def Jam (Kayne West, 2 Chainz, Big Sean ad.). První příčka v žánrovém žebříčku Billboard Top R&B/Hip-Hop Albums jasně vypovídá o kvalitách desky. Na úspěch svého prvního alba navázal Jeremih o rok později s deskou All About You, na které hostovali Ludacris a 50 Cent. Vysoká umístění v hitparádách na sebe opět nenechala dlouho čekat.

Po pětileté pauze přichází nová deska Late Nights, kterou vydá opět Def Jam. Jeremih již zveřejnil tři singly, které vzbudily velkou pozornost a umístily se na čelních příčkách hitparád. Tentokrát se jako hosté objevili YG, J. Cole a Flo Rida. I díky nim vzbuzuje vydání Jeremihova třetího alba taková očekávání.

V neděli 31. ledna se tak můžeme do Roxy těšit na večer toho nejlepšího ze současného R&B.

EN-
JEREMIH (US) is bringing his new album to Prague
Praha, November 4th – American raper and R&B singer Jeremih will come to Prague on Sunday February 31st for the first time. He will bring his new record Late Nights in club Roxy. Presale started GoOut.cz and Ticketpro. Ticket price for 570 Czk.

Jeremih became famous thanks to his eponymous debut album from 2009 which was released on renown label Def Jam (Kayne West, 2 Chainz, Big Sean etc.) First place in Billboard Top R&B/Hip-Hop albums chart speaks clearly about album's quality. Jeremih's following album All About You (featuring artists like Ludacris or 50 Cent) stepped into shoes of it's predecessor. It took charts by storm again.

New album Late Nights is coming after five years long break and will be released by Def Jam once again. Jeremih already published three singles which once again reached high positions in charts. The singles featured YG, J. Cole and Flo Rida and dragged a lot of attention of music lovers, fans and critics. Thanks to them are the expectations of the new coming album extremely high.
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 4. 11. 2015 16:00
Chovancová, Michaela. 2015. JEREMIH přiveze do Prahy svou novou desku. Vychytané.cz. [Online] 4. 11. 2015. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9621. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/JEREMIH-priveze-do-Prahy-svou-novou-desku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.131s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 01:57