Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Chcete jít zadara na Tommyho Rogerse? 10x volný vstup na Dirty Dancing!

Známá dvojka Tommy Rogers & Peet se svou nocí Dirty Dancing, která se i letos uchází v anketě O2 Dance Music Awards o přední příčky na pomyslné stupnici obliby mezi českými clubbery zavítá po delší době v plné sestavě do vsetínského Besedního domu a deset šťastlivců může být u toho zcela gratis a s dárkem v ruce..
Přidat na Facebook
Residenti klubu Duplex a Mecca Praha Tommy Rogers & Peet jsou dnes právem považováni za jedny z nejoblíbenějších českých Djs. Stejně tak, jejich residentní noc Dirty Dancing, se kterou vystupují pravidelně v těch nejlepších českých klubech. Ostatně za vše mluví výsledek loňské ankety O2 Dance Music Awards, kde se umístili mezi první desítkou domácích Djs a Dirty Dancing se stala dokonce druhou nejoblíbenější klubovou nocí v ČR.

Není se čemu divit! Jejich talent vytvořit skvělou atmosféru, kombinovanou s aktuálním hudebním soundem, tak trochu možná inspirovaným jejich vystupováním na nejlepších párty s hvězdami jako Tiesto, David Guetta, Roger Sachez, Oliver, Layo & Buswacka a dalšími dostane každého! Tisíce rozdaných promo CD i stažených setů, miliony rozdaných úsměvů a hlavně talent mixovaný s uměním bavit lidi.

Chcete-li poodhalit tajemství jejich úspěchu, máte možnost již v sobotu 1.3 v Besedním domě ve Vsetíně! Kromě dvojky Tommy Rogers & Peet se můžete těšit také na oblíbeného performera Milana SAXO Strnadela. Klub Besedance je jedním z vyhlášených klubů s dlouholetou tradicí na Valašsku. Každý měsíc pořádá řadu kvalitních akcí se spostou známých českých Djs! Pokud jste ze Vsetína a okolí, neměli byste si tuto akci nechat ujít!


majkl
(Michal Gaja)
středa 27. 2. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. Chcete jít zadara na Tommyho Rogerse? 10x volný vstup na Dirty Dancing!. Vychytané.cz. [Online] 27. 2. 2008. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=962. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Chcete-jit-zadara-na-Tommyho-Rogerse?-10x-volny-vstup-na-Dirty-Dancing!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: pátek 22. září 2023 05:53