Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kurz 007 Mixology - Protřepat, nemíchat?

Mistři šejkru ladí formu – finále prestižní barmanské soutěže HAVANA GRAND PRIX se blíží!
Přidat na Facebook
Výjimečné nápady, zajímavé kombinace, jistá ruka a originální prezentace vlastních drinků – kdo bude nejlepší z osmi finalistů 9. ročníku českého finále HAVANA GRAND PRIX? Tvůrce drinku, který 12. listopadu v Radlické kulturní sportovně nejvíce osloví tříčlennou porotu složenou ze světových mistrů barmanů, následně změří své síly s kolegy z celého světa v mezinárodním finále na Kubě.
Už teď je jisté, že to bude někdo z těchto talentovaných barmanů z předních českých barů, kteří úspěšně prošli kvalifikací: David Andrle, Filip Jančárek, Jakub Vinš, Jan Teska, Miloš Danihelka, Tomáš Melzer, Václav Jahn
a Zdeněk Hartmann.

Zvítězit může sice jen jeden, přesto ale na Kubu nepoletí sám – o tom, který z jeho kolegů mu bude dělat doprovod, rozhodnou návštěvníci tohoto napínavého večera. Ti budou mít po oficiálním programu totiž jedinečnou možnost ochutnat všechny soutěžní drinky a zároveň je bodovat pomocí žetonů. Nejúspěšnější barman podle „hlasu lidu“ si sice na Kubě nezasoutěží, jistě ale načerpá spoustu inspirace a pravé kubánské atmosféry.

O kubánskou hudbu ovšem nebude nouze ani po oficiální části finále – postará se o ni kapela
Dos Cubanas a dj Maradona Jazz se svými latinskoamerickými rytmy.

Tým barmanů z Hemingway Baru bude v průběhu večera míchat známé kubánské koktejly za zvýhodněné ceny. Každý, kdo se přijde na soutěž podívat, tak může ochutnat Cuba Libre , kubánské Mojito nebo Daiquiri z jejich šejkrů. Specialitou večera bude novinka Havana Club Especial, jako i Havana Club Añejo 7 Años s koktejlovými příchutěmi Essences of Cuba, které nejsou běžně dostupné!

12. listopadu 2015 v 18:30 jsou do Radlické kulturní sportovny, Za Ženskými domovy 125/5, 150 00 Praha 5, zváni všichni milovníci originálních drinků, profesionálové i široká veřejnost. Přijďte se pobavit, inspirovat, fandit a dát si drink na HAVANA GRAND PRIX 2015!
Pro více informací sledujte: www.facebook.com/havanaclub.cz a www.hcgp.czDodala: Daniela Suchánková
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 4. 11. 2015 16:00
Chovancová, Michaela. 2015. Kurz 007 Mixology - Protřepat, nemíchat?. Vychytané.cz. [Online] 4. 11. 2015. [Citace: 10. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9619. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kurz-007-Mixology---Protrepat,-nemichat?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: sobota 10. června 2023 03:54