Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Americké duo JACK & JACK míří do Prahy

V pražském Lucerna Music Baru vystoupí 26. dubna příštího roku americké duo Jack & Jack.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Excelent Jukebox: Jack & Jack (US)
úterý 26. dubna 2016 21:00
(konec +- středa 27. dubna 2016 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
V rámci svého prvního vystoupení v České republice představí nedávno vydané EP Calibraska. Vstupenky v ceně 540 Kč + poplatky budou v prodeji od 6. listopadu v 10 hodin na GoOut.cz a Ticketpro. K dostání budou i VIP balíček, jehož součástí je meet & greet a fotografie s Jack & Jack od profesionálního fotografa, VIP visačka a dárek (cena VIP vstupenek bude známa během tohoto týdne). Show je součástí koncertní série Excelent Jukebox.

Devatenáctiletí Jack Gilinsky a Jack Johnson, známí z prostředí sociálních sítí jako Jack & Jack, jsou nejlepší prátelé již od školky. Začali tím, že pod přezdívkou Nerd Vandals nahrávali krátká videa na sociální síť Vine. Během několika měsíců si získali na všech sítích dohromady téměř dvacetimilionovou fanouškovskou základnu a jejich první virální Vine označil Huffington Post za “zkrátka perfektní”. Později se přesunuli od vtipných videí k hudbě. Sami vydali 11 singlů, z nichž se všechny umístily na předních příčkách na iTunes, a EP Calibraska, které se okamžitě vyhouplo na #1 na iTunes a #3 na Billboard Independent Album Chart. V tuto chvíli jedou téměř vyprodané turné po Evropě, připravují se na turné v Jižní Americe a pracují na vydání svého debutového alba, které by mělo vyjít v průběhu roku 2016.

EN-
American duo JACK & JACK (US) comes to Prague
Prague, November 3rd – American duo Jack & Jack will perform in Prague Lucerna Music Bar on April 26th 2016. They will introduce their brand new EP Calibraska during their very first show in Czech republic. Tickets go on sale on November 6th at 10 AM via GoOut.cz and Ticketpro for 540 CZK each + fees. There will be VIP tickets available for sales via GoOut and Ticketpro which will include meet & greet and photo with Jack & Jack, VIP Tour Laminate and Jack & Jack Tour gift (price to be disclosed this week). The show is a part of Excelent Jukebox series.

Nineteen-year-olds Jack Gilinsky and Jack Johnson, known to their combined 20 million social media followers as “Jack & Jack,” have been best friends since kindergarten. The summer before their senior year, they began making Vines as Nerd Vandals and their first viral Vine was hailed by the Huffington Post as “the perfect Vine.” They independently released 11 original singles, all charting on iTunes, and also a debut EP Calibraska, which immediately rose to #1 on iTunes and #3 on Billboard’s Independent Album Chart. Currently they are rehearsing a new show for a nearly sold out European and South American Tour and they are working on their first album scheduled for release during 2016.
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 4. 11. 2015 17:00
Chovancová, Michaela. 2015. Americké duo JACK & JACK míří do Prahy. Vychytané.cz. [Online] 4. 11. 2015. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9617. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Americke-duo-JACK-&-JACK-miri-do-Prahy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.099s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 03:08