Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

ASIAN DUB FOUNDATION ZÍTRA PŘEDSTAVÍ PRAZE NOVÉ ALBUM

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Asian Dub Foundation
čtvrtek 5. listopadu 2015 20:00
(konec +- pátek 6. listopadu 2015 03:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Asian Dub Foundation jsou zpět s novým albem, které nahráli ve znovuobnovené sestavě s původními členy DR Das (basa), Rocky Singh (bicí), Ghetto Priest (zpěv) a novým členem Fluteboxer Lee (flétna & beatbox). A v znovuobnovené sestavě se tahle divoká parta představí již zítra ve čtvrtek 5. listopadu na kruhovém pódiu Lucerna Music Baru.

Novinka z produkce ADF se jmenuje More Signal More Noise a vyšla 10. července. Nové skladby byly nahrány během pouhých tří dnů a v dalších třech byly smíchány, což pravděpodobně vysvětluje hektický, ale soustředěný karnevalový chaos deseti skladeb na albu. Před měsícem spatřil světlo světa již třetí videoklip z nové desky jménem Stand Up. Jak bývá u ADF dobrým zvykem, i skladba Stand Up má výrazně angažovaný a revoluční text poukazující na neustále se zvyšující profit z mezinárodních válek a stupňující se útlak dělnické třídy v Británii.Asian Dub Foundation se dali dohromady v roce 1993 ve vzdělávací komunitní organizaci. Jejich různorodá a pestrá hudba je inspirovaná dubem, ragga-junglem, elektronikou a prvky indické muziky. Ačkoliv jsou ADF na scéně už více jak 20 let, svým posledním vystoupením v ČR, které proběhlo o prázdninách na festivalu Rock for Churchill, ukázali, že ani náhodou nepatří do starého železa a že se po vydání nového alba nacházejí v té nejlepší formě.

Večer doplní svým pestrým setem DJ Yukimura. Těšte se na eklektickou, dubem ovlivněnou selekci s esencí asijského undergroundu. Tady ukázka z jeho produkce s jedním z vokalistů ADF, Ghetto Priestem.Koncert je součástí série dvaceti koncertů u příležitosti 20. výročí Lucerna Music Baru.

Vstupenky na Asian Dub Foundation pořídíte do čtvrtka 5. 11. 18:00 za 590 Kč + poplatky na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu www.musicbar.cz a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě 690 Kč.

Oficiální FB událost: https://www.facebook.com/events/141241609551648/

http://asiandubfoundation.com/site/
http://www.facebook.com/asiandubfoundation
http://twitter.com/ADFofficial
www.musicbar.cz

www.facebook.com/lucernamusicbar

www.twitter.com/lucernamusicbar.cz

Dodal: Jaromír Telenský
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 4. 11. 2015 10:00
Chovancová, Michaela. 2015. ASIAN DUB FOUNDATION ZÍTRA PŘEDSTAVÍ PRAZE NOVÉ ALBUM. Vychytané.cz. [Online] 4. 11. 2015. [Citace: 14. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9616. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ASIAN-DUB-FOUNDATION-ZÍTRA-PŘEDSTAVÍ-PRAZE-NOVÉ-ALBUM
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: neděle 14. července 2024 13:05