Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kniha: Dáte si KAFE A CIGÁRKO od Marie Doležalové?

Počkejte do 25. listopadu, kdy vyjde knižně.
Přidat na Facebook
Když si pospíšíte (budou na to pouhé dva dny), stihnete i slavnostní křest spojený s autogramiádou, který se koná v pražském Paláci knih Luxor v pátek 27. listopadu od 16:30.

A protože KAFE A CIGÁRKO popisuje poměrně hodně zážitků z hereckého světa, přijde knihu pokřtít Ivan Trojan.

Marie Doležalová je nesmírně akční a všemi směry talentovaná mladá dáma, která se kromě herecké profese věnuje i celé řadě dalších věcí. Před necelými dvěma lety se rozhodla, že pro zábavu bude psát vlastní blog, který pojmenovala KAFE A CIGÁRKO.

„Na začátku jsem byla ráda, že moc lidí nechodí, aspoň jsem se tolik nestresovala a v klidu jsem si našla způsob, jakým chci psát. Potom se začala návštěvnost zvedat a ke mně přicházely zprávy, že Kafe a cigárko lidé hodně sdílí na twitteru a na facebooku,“ říká Marie o úplných začátcích.

Po roce její s lehkostí a vtipem psaný blog proslul natolik, že za něj letos Marie obdržela nejprestižnější literární cenu u nás: Magnesii Literu.

Marie popisuje svoji cestu ke psaní takto: „Psala jsem odjakživa, deník, různé své povídky a básničky... Nikdy by mě ale nenapadlo, že budu jednou psát veřejně, vždycky jsem se styděla někomu svoje psaní ukazovat. Dva roky předtím, než vznikl blog Kafe a cigárko, jsem nepsala vůbec, měla jsem hodně práce na Fidlovačce. A najednou mě napadlo, že mám z hereckého světa docela hodně zážitků, které jsou pro mě úplně normální, ale pro ostatní je náš svět vlastně docela zvláštní a švihlý a zjistila jsem, že mě moc baví o tom všem psát. Tak vzniklo Kafe a cigárko.“Slavnostní křest knihy KAFE A CIGÁRKO Marie Doležalové spojený s autogramiádou proběhne v pátek 27. listopadu 2015 od 16:30 v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze. Kmotrem knihy bude Ivan Trojan.

Více informací naleznete na www.dominoknihy.cz
Nyní nastal čas, aby KAFE A CIGÁRKO vyšlo knižně, doplněné o spoustu geniálně výstižných ilustrací od Jana Hofmana a o pár nových článků, které na blogu nenajdete. KAFE A CIGÁRKO vychází exkluzivně u nakladatelství DOMINO 25. listopadu.

Marie Doležalová nemyslí jenom na sebe, spoustu svého času věnuje i charitativní práci pro sbírkový projekt POMOZTE DĚTEM, kterému se stala patronkou.

Nakladatelství DOMINO věnuje 20 korun z každého prodaného výtisku Mariiny knihy na kuřecí konto POMOZTE DĚTEM.

Slavnostní křest knihy KAFE A CIGÁRKO Marie Doležalové spojený s autogramiádou proběhne v pátek 27. listopadu 2015 od 16:30 v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze. Kmotrem knihy bude Ivan Trojan.

Více informací naleznete na www.dominoknihy.cz

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 2. 11. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Kniha: Dáte si KAFE A CIGÁRKO od Marie Doležalové?. Vychytané.cz. [Online] 2. 11. 2015. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9605. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kniha:-Date-si-KAFE-A-CIGÁRKO-od-Marie-Dolezalove?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 13:06