Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Potřebný(?) doping...

Zdravím vás všechny, po chvíli, kdy se nějaký bacil zabydlel v mém krčku jsem opět skoro v pořádku připraven vám zas něco málo ze svých postřehů naočkovat i já.
Přidat na Facebook
Naše pseudobulvární page vám jistě podala už spoustu postřehů ke zhodnocení, tak tady máte zas jeden ode mě.

Je to už teď víc než dva týdny, co jsem posledně navštívil jeden nejmenovaný klubík naší vesnice, ale docela živě vidím spousty unavených jedinců potácejících se touto promenádou a nebo například samečky čekající na svou příležitost k započnutí tokání.

Většinou to probíhá stejně. : Nedáš si něco k pití?“ Hitem dnešních dní jsou tzv. energetické nápoje. Směsi pečlivě vybraných chemikálií, často i přírodního původu, namíchané do koncentrátu s barvou ranní moči, pro ty, co tuto barvu nemusí sem tam s přídavkem barviva a oblbovače chuti. Základem všeho je kofein, férová droga 9 z 10 Čechů. Ovšem specialitou dnešních tany tany párty bývá kombinace s další drogou, alkoholem.

Srdce a dech se začínají zrychlovat, ledviny rozjíždějí vlastní párty a za chvíli následuje první cesta na místo, kam i královny chodí samy. Zvláštní, lijete do sebe, a pokud se chytla, tak i do slečny další kolo této močůvky a žízeň stále neustupuje. Sice únava mizí, ale vy už jedete po dvou mixech na celkem slušný dluh. Zalijete to colou, protože sucho na patře a ta podrážka v chlebárně už vám nedovolí pomalu ani mluvit. Sice dnes už chybí kdysi oblíbený kokain v tomto nápoji, ale toto výborné rozpouštědlo, co sežere i žvýkačku, vám aspoň dodalo potřebný cukr. A to hodně. Nehledě na kyselinu fosforečnou, donedávna to součást směsí proti korozi.

Denně se mají vypít maximálně dvě plechovky, ale taneční maratón vyžaduje spoustu energie. Sám jsem to testnul, za večer se dá vypít v mém případě sedm oblažovačů. My kafaři známe problémy s tím související: nespavost, závratě(zatím ne), potící se hnáty. Tak dorazím domů, v hlavě zatím stále hučí, oči brečí kouřem a já do rána skenuju strop a v sedm si říkám, že žaludek je jemně na vodě. Leptání sliznice žaludku, další bonus! Ať žijí vředy! Jsem rád, že mě jako mladého a ještě ne tak chorobami prolezlého jedince nenavštívila po Sharku třeba srdeční příhoda nebo krvácení do mozku. Jedno pozitivum přece, hodně taurinu, tohoto poháněče do euforie může aspoň spasit vegetariány, kteří ho z masa nemají.
Prohrál jsem boj s únavou, jsem svěží, dluh se sice dostavil druhý den, ukrutný sušák a jak praštěný betonem upadám do zaslouženého osmihodinového komatu. Dehydrovaný, zničený vstávám a říkám si, jestli vám bude stále toto bumbání tak uchvacovat a chutnat vám.

Nestraším, jen si toho nalijte dle libosti, jednou to prostě tělo vzdá a ta slečna, co jste ji chtěli okouzlit už tam stejně díky navozené hyperaktivitě asi nestojí.

Tak na zdraví!!


Mr.M
(Martin Gazdoš)
pátek 15. 9. 2006 08:00
Gazdoš, Martin. 2006. Potřebný(?) doping.... Vychytané.cz. [Online] 15. 9. 2006. [Citace: 2. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=96. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Potrebny(?)-doping...
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.59.38
Serverový čas: sobota 2. července 2022 19:43