Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DJs Marcco-Imp, Martini, Mildee: Co nám řekli k Sonne Edition!

Dalšími vyzpovídanými jsou brněnský Marcco-Imp, valašský vůdce JZD promotion Martini a rezidentní Dj Sonne Edition – Mildee. Tyto osobnosti své Djské řemeslo představí publiku, 23.3.2008 na Sonne Edition 4 v Topolné.
Přidat na Facebook
Ahojte kluci,

Dne 23.března 2008 vystoupíte na slovácké kalbě Sonne Edition 4 na hlavní stage. Jak se na tuto akci těšíte?

Marcco-Imp: Zdravím všechny. Na akci se samozřejmě těším a doufám, že přijde co nejvíc lidí.
Martini: No na Velikonoční party se rozhodně těším.
Mildee: Já se do Topolné těším vždycky, nejen když hraju, takže na Sonne se těším o to víc.

Akce se koná v prostorech kulturního domu, určitě je to úplně něco jiného než v nějakém klubu, nemám pravdu, že?

Marcco-Imp: Podle mě není důležité, jestli se akce koná v klubu nebo v kulturním domě. Hlavní je, aby se lidi bavili. Zvuk a prostředí budou asi trochu jiný a já sám jsem zvědavý, jakou atmosféru návštěvníci vytvoří.
Martini: Záleží na co narážíš, já mám osobně radši menší kluby, kde přijdou lidi a je plno, než větší prostory, kde když přijde málo lidí, hraješ do prázdna.
Mildee: Máš pravdu, prostory kulturáků a klubů se většinou značně liší, ale obojí má své kouzlo. Prostor v Topolné se mi velmi libí, všude dost místa nic tě neomezuje a nabízí možnost příjemného posezení mimo epicentrum hudební produkce, což mi v klubech většinou chybí..

Co můžeme od tvého setu očekávat?

Marcco-Imp: Viděl bych to asi tak, že podle lidí je i nálada, ale Electro vás nemine :)
Martini: Našláplé groovy funky techno s nádechem progressive.
Mildee: Jelikož již tradičně budu akci zahajovat, tak začnu energickým electrem a pomalu budu směřovat k tech-electru a funky technu.

Máš nějakou hodně oblíbenou desku, kterou většinou nevynecháš při žádném vystoupení?

Marcco-Imp: No desku, těch by bylo… nezaobírám se jen na jeden styl… těžko říct.
Martini: Těch je určitě víc
Mildee: Bude to asi Kiko – World Cup, ať už ve verzi 2.0 či 2006, je to energická pecka, kterou mám moc rád. Neříkám, že to hrávám vždy, ale když se mi hodí do setu, neváhám po ní sáhnout.

Když už jsme u těch desek, kteří producenti/labely tě v poslední době nejvíce zaujali?

Marcco-Imp: Tak v poslední době asi D.I M. – Is You
Martini: Mezi mé oblíbené producenty patří: Wehbba, Axel Karakasis, Olivier Giacomotto, Hertz, Spiros Kaloumenos, Pedro Delgardo.
Mildee: Když se podívám zpět, tak už nějakou dobu se mi hodně líbí Christian Fischer, ať už jeho sólové tracky, či spolupráce třeba s Murphym nebo s naší Luccou. Co se týče labelů, tak poslední dobou mě velmi příjemně překvapily nové labely AR Series a Penetration Nation.

Věnuješ se hudbě i nějak jinak než jen hraním? Mám na mysli, promotion, pořádání akcí, či vlastní produkce?

Marcco-Imp: Snažím se o vlastní tvorbu , nemám to sice ještě vyšperkovaný ale do budoucna začátkem léta snad s něčím výjdu :)
A co se akcí týče, mám za sebou úspěšný díl ve spolupráci s Energy agency
(Stereo Chrismas) dále pak podílení se a spolupráce na Cybertronicu
And next...
Martini: V notebooku mám pár vlastních loopů, s odstupem času se dají i poslouchat, je tam pár dobrých nápadů, ale čas mi bohužel nedovoluje věnovat se tomu naplno. Mám vlastní agenturu JZDpromotion, která slaví tento rok deváté narozky a je to další koníček, který mi vedle práce zabírá veškerý volný čas. www.jzdpromotion.cz
Mildee: Na produkci zatím není dostatek času a než dělat něco napůl, tak to raději nebudu dělat vůbec, možná v budoucnu. Jinak od prvopočátků mého hraní se snažím nějakým způsobem zapojovat do pořádání a fungování akcí, dříve to byly v Traplicích akce Technation. V současné době je to moje rezidentní noc Sonne Edition, kterou se snažíme neustále vylepšovat a dolaďovat, jak po technické stránce, tak i po stránce line-upu, který se vždy snažíme dělat co nejpestřejší.

Na koho se ty osobně těšíš na SE 4?

Marcco-Imp: Těším se na všechny Dje, které ještě neznám a na party people…
Martini: Asi na Aleše – Orbitha, už jsem ho dlouho neslyšel.
Mildee: Abych pravdu řekl, tak se nejvíc těším na Lucasche s Comou, které jsem ještě ze 4 gramofonů a dvou mixů, hrát neslyšel. Ale rád si poslechnu i ostatní a třeba Marcca Imp jsem ještě hrát neslyšel, tak jsem zvědavý. No a samozřejmě se těším i na všechny party people, bez nich by to ani nešlo ;-)

Jaký byl pro tebe rok 2007?

Marcco-Imp: Rok 2007 pro mě byl rokem plným nových známostí a zkušeností, které mi umožnily posunout se dál v oblasti elektronické hudby a to nejen jako DJ, ale i jako organizátor a promotér.
Martini: Vcelku úspěšný.
Mildee: Hehe, celkem nečekaná otázka takto začátkem nového roku. Rok 2007 byl pro mě celkem přelomový, začal jsem úzce spolupracovat se Skeinem, posléze i s celou agenturou Strobe a přijal jsem nabídku na zastupování, takže přibližně od poloviny roku 2007 už vystupuji pod hlavičkou Strobe. Mimo to proběhly 2 úspěšné díly naší noci Sonne Edition, takže s 2007-ičkou určitě spokojenost.


Nebuďme u roku minulého ale pojďme toho současného, jaké máte plány a přání do roku 2008?

Marcco-Imp: Budu se nadále věnovat mixování, Zaměřil bych se také rád na produkci. Prvním krokem je, dát si ten čas a věnovat se programům ve kterých elektronická hudba vzniká. Dále bych rád pokračoval v promotion. Akce, kterou jsem pořádal v klubu 7. nebe na štědrý den, byla super a rád bych, aby se tak dařilo i při dalších.
Martini: Plánů je spousty, ale o tom-potom. Hlavně méně stresu, zdraví máme jenom jedno :)
Mildee: Určitě pokračovat v tom co jsme začali, máme v plánu další nové akce a večírky, takže se určitě máme všichni na co těšit.

Ve druhé polovině roku 2007 začal fungovat nový program IDJ.CZ jak se na to díváte odstupem času? Přináší vám to něco nového?

Marcco-Imp: idj.cz je podle mě výborný web usnadňující komunikaci ve světě DJs a také je zdrojem informací pro posluchače a party people.
Martini: Určitě ano, registroval jsem se mezi prvními a přineslo mi to spoustu nových kontaktů a přátel. Navíc pro mě jako promotéra, výborný pomocník a rozcestník na poslouchání nových setů a objevování nových tváří pro naše party.
Mildee: Je to něco jako česká verze, dnes již světoznámého, projektu myspace.com. Rozdíl je především v tom, že idj je zaměřený vyloženě na taneční hudbu a přináší bližší kontakt nejen DJů, ale i promotérů a návštěvníků akcí, což je samozřejmě velkým přínosem pro všechny.

S jakým velkým DJem ses potkal nebo by ses rád v budoucnu setkal?

Marcco-Imp: Zahrál jsem si již po boku takových Djů, jako jsou Sander Van Doom, Angelo Mike, Laydee Jane, Diana D’Rouze, M.Burian Byla to pro mě zajímavá zkušenost.
Ale osobně se mě líbí Yoi Biomehanica :)
Martini: Nemám žádné takové přání. Za djs a producenty mluví muzika a s tou se setkávám pravidelně.
Mildee: Otázkou je kdo je pro mě velký DJ, každý má jiné měřítka, pro mě osobně bylo velmi příjemné setkání s holandským Rydelem na SE 3 a Packo Gualandrisem na Míru.
Co se týče budoucna, tak mým velkým vzorem je Westbam, s tím bych si rád někdy zahrál nebo aspoň setkal, je to legenda ;-)

Co byste vzkázali kluberům, kteří se na SE 4 rozhodnou přijít zatrsat?

Marcco-Imp: Bude mejdan,
Připravte si pohodlnou obuv a dobře se vyspěte, osušky s sebou sraz na značkách v tělocvičně
Martini: No hlavně doražte - bude kalba jak se patří !!!!
Mildee: Nevaž se, namaž se aneb kdo maže ten jede!!!

-Děkuji za rozhovor-

Marcco-Imp: Není zač.

Skein

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 22. 2. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. DJs Marcco-Imp, Martini, Mildee: Co nám řekli k Sonne Edition!. Vychytané.cz. [Online] 22. 2. 2008. [Citace: 3. 10. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=959. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DJs-Marcco-Imp,-Martini,-Mildee:-Co-nam-rekli-k-Sonne-Edition!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.074s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.115.114
Serverový čas: úterý 3. října 2023 16:24