Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Věhlas festivalu Beats for Love se dostává za hranice severní moravy

Podle hudebních fanoušků je druhým nejoblíbenějším festivalem v Česku.
Přidat na Facebook
Festival elektronické hudby Beats for Love získal stříbrnou medaili v žebříčku Bestcoolfest. Ocenění nejlepším českým festivalům uděluje televize Prima Cool. Vítěze si prostřednictvím hlasování vybrala sama veřejnost.
Už druhým rokem vytvořila televize Prima Cool koncept interaktivní mapy České republiky s desítkami kulturních a sportovních akcí léta, včetně tipů na aktuální festivaly a koncerty. Mezi těmi byly nově vzniklé festivaly stejně jako legendární akce, které v České republice probíhají už přes dvacet let. O nejlepším festivalu rozhodovali přímo návštěvníci jednotlivých akcí, kteří festivaly sami nominovali a pak pro své oblíbence také hlasovali prostřednictvím internetových stránek.
Ostravský festival taneční hudby Beats for Love, který se letos už potřetí uskutečnil v industriálních Dolních Vítkovicích, byl benjamínkem celé soutěže. Ve finálové desítce totiž reprezentoval jasně nejmladší festival, který musel uhájit své místo v těžké konkurenci pověstných akcí jako Let it roll, Colours of Ostrava, Rock for People a mnohých dalších. „Nakonec nás ale hlasy diváků poslaly na druhé místo, čehož si nesmírně vážíme. Je to pro nás důkaz, že jdeme dobrým směrem, a taky obrovská motivace do dalších ročníků,“ uvádí Kamil Rudolf, ředitel festivalu Beats for Love.

I díky tomuto úspěchu se festival a jeho zakladatel dostali do hledáčku moravskoslezských patriotů. Kamil Rudolf se stal jedním z řečníků setkání Patrioti Moravskoslezského kraje, kde reprezentoval oblast kultury. Popsal zde svou osobní i profesní cestu od provozování hudebního klubu k organizování největšího festivalu taneční muziky v srdci Evropy.

Kompletní výsledky Prima bestCOOLfest:
1. Místo – Let It Roll 2015
2. Místo – Beats for Love 2015
3. Místo – Rock for Churchill 2015
4. Místo – Hip Hop Kemp

Další finalisté bez jasného umístění
Colours of Ostrava
Rock for People
Votvírák
Sázavafest
Footfest
Keltská noc
Fred
(Fred Durst)
úterý 27. 10. 2015 08:37
Durst, Fred. 2015. Věhlas festivalu Beats for Love se dostává za hranice severní moravy. Vychytané.cz. [Online] 27. 10. 2015. [Citace: 3. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9585. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vehlas-festivalu-Beats-for-Love-se-dostava-za-hranice-severni-moravy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: sobota 3. června 2023 00:00