Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Londýnští BROTHER & BONES představí své debutové album

Ačkoliv bývá tato kapela co do hudebního žánru, ve kterém se pohybuje, často srovnávána s Mumford & Sons, frontman Richard Thomas se snaží s ostatními členy kapely šlapat vlastní cestičku a mít osobitý hudební projev.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BROTHER & BONES (UK)
úterý 24. listopadu 2015 21:00
(konec +- středa 25. listopadu 2015 04:00)
LaLoca
Praha (CZ)
Brother & Bones přesahují hranice žánrů a prolínají nezkreslenou akustickou kytaru s naléhavým alt-rockovým zvukem. O vůli jít napříč žánry ostatně vypovídá i fakt, že kapela vedená akustickou kytarou, dokáže své songy vygradovat až do všepohlcujícího a hutného noisu, který rozvibruje dav a vynese celý klub až téměř do extatických stavů.

Kapela vydala v minulosti dvě EP, For All We Know (2012) a To Be Alive (2013), a mimo jiné vystupovala například jako host na koncertech Bena Howarda či Bastille. V tuto chvíli je na turné se svojí novou deskou Brother & Bones, kterou představí 24. října v hudebním klubu La Loca MUSIC BAR & LOUNGE.

Na pražském koncertě je podpoří Black Lion, kapela o dvou kytarách, fungující ve složení Jakub Švejkar (ex-My First Date) a Jan Vegy Táborský (Wild Tides, Birds and Wolves).

EN-
BROTHER & BONES to introduce their new album
24. 11. 15 La Loca MUSIC BAR & LOUNGE, Praha
Even though Brother & Bones are often compared with Mumford & Sons in terms of musical genres, frontman Richard Thomas tries to lead the band in different direction. They tread their own path and try to produce a distinctive sound. Brother & Bones push the genre boundaries and blend undistorted acoustic guitar with rapturous alt-rock sounds.

The band released two EPs, For All We Know (2012) and To Be Alive (2013), and played as a support act at Ben Howard’s and Bastille’s shows. At the moment, the band is on tour with the new album.

Support act for the show in Prague is Black Lion, a Czech band consisting of two guitarists, Jakub Švejkar (ex-My First Date) and Jan Vegy Táborský (Wild Tides, Birds and Wolves).
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 23. 10. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Londýnští BROTHER & BONES představí své debutové album. Vychytané.cz. [Online] 23. 10. 2015. [Citace: 3. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9571. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Londynsti-BROTHER-&-BONES-predstavi-sve-debutove-album
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.237.16.173
Serverový čas: sobota 3. června 2023 00:58