Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Chris Sadler slaví na Vsetíně!

Do vsetínského Bunkr clubu přijede 14. března 2008 oslavit své narozeniny anglický DJ žijící v Praze - CHRIS SADLER! Přijďte mu i vy blahopřát. :)
Přidat na Facebook


Tento představitel funkyhouse music zahraje svůj narozeninový set v pátek 14. 3. 2008. Přiveze si s sebou i hosty – své kamarády DJs Eddie a Nuff, s kterými pravidelně vystupuje v předních českých klubech (Mecca, Roxy, Duplex apod.).

Kdo je Chris Sadler?
Chris je původem z Nottinghamu. Poprvé se setkal s taneční hudbou při pravidelných návštěvách klubu Cream a Atomic Jamu ve Velké Británii a zanedlouho si přinesl pár levných gramofonů a mixážní pult a pokud zrovna nebyl v klubu, piloval v ložnici svůj DJing.


Poprvé veřejně vystoupil v Liverpoolském baru Baa v roce 1992 a během svých studií na univerzitě si na své konto připsal příležitostné účinkování na parties, v barech a klubech ve Wolverhamptonu a v Liverpoolu. V té době začal provozovat malé, ale populární páteční party Recycle v průmyslovém prostoru nad Wolverhamptonskou hospodou.

Ke konci roku 1997 převzal Chris pražskou pobočku bookingové agentury dy-na-mix, která byla ve Velké Británii pod vedením legendárního Eddie Richardse vůbec první bookingová agentura pro DJs. Během svého působení v dy-na-mixu dovezl Chris do České Republiky mnoho britských undergroundových hrdinů, jako byli Charles Webster, Nathan Coles, Phil Perry, Eddie Richards, Malcolm Duffy, D.I.Y. a Richard Sen.

V roce 1999, Chris poprvé začínal produkovat vlastní hudbu. Výsledkem bylo „Take This" na C.D. Trans-Atlantic Sessions. V roce 2000 byly vydány jeho skladby „Come" a pak „2 Fukt 2 Funk" na Beeswax Records, což podobně jako jeho oficiální mix C.D. na labelu Next Era, vyprodal všechny kopie. Samozřejmě nebylo to naposled co Chris byl ve studiu a dále skládá tracky a remixy pro ruzné labely a kompilace. Pravděpodobně největší úspěch zaznamenala jeho skladba „Attack Of The Grok", která byla podepsána u proslulého labelu Ericka Morilla – Subliminal Records, a ted čeká na oficiální vydání.

Za ty léta si Chris upevnil svou pozici nenahraditelné součásti české taneční scény, hrál pravidelně více než 100 bookingu ročnš a na akcích s účastí až 30 000 lidí. Výsledky několika anket jsou důkazy o jeho popularitě: v roce 1999 Chris byl zvolen mezi 3 nejlepší DJs v zemi čtenáři časopisu Trip a na stránkách Techno.cz, v 2000 čtvrtý na Czech Dance Music Awards a v 2003 druhý v anketě DJ Of The Year na stránkách Technisco.cz Mezi výjimečné momenty v jeho kariéře patří hraní v mrakodrapu v Tokiu, na festivalu na pláži v Chorvatsku, na Mayday Polsko a dvakrát na Creamfields CR nebo s umělci jako jsou Basement Jaxx, Danny Rampling, Sasha nebo Chemical Brothers.

Chris současně spolumoderuje páteční taneční show na Fajn Radiu, ale už má za sebou zkušenost v moderování na radia Vox, Kiss a Radia 1.
DaDiKa
(Petra Daňková)
pondělí 3. 3. 2008 08:00
Daňková, Petra. 2008. Chris Sadler slaví na Vsetíně!. Vychytané.cz. [Online] 3. 3. 2008. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=955. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Chris-Sadler-slavi-na-Vsetine!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 04:56