Aktuální akce
neděle 20. října 2019
PRVNÍ AKČNÍ HRDINA
21:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
pondělí 21. října 2019
Lucky Chops
21:00 Lucerna - Music Bar, Praha
Lucky Chops
středa 23. října 2019
YESTERDAY (FKS)
14:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
čtvrtek 24. října 2019
SNĚŽNÝ KLUK
21:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín

Katarína Knechtová přichází s novým albem „Prežijú len milenci“!

Katarína Knechtová přichází s novým albem „Prežijú len milenci“, které vznikalo dohromady 3 roky.
Přidat na Facebook
Album obsahuje celkem 10 písní a bonus v podobě krátkometrážního filmu „Zem je guľatá“. Katarína je výhradní autorkou hudby, s texty jí pomáhali Martin Žúži (HEX), Rasťo Kopina (Nocadeň), textař Vlado Krausz a básnířka Silvia Kaščáková.  Na jeho vzniku se podílelo celkem 6 producentů včetně Christiana Eignera z Depeche Mode!

Zpěvačka, skladatelka a textařka Katarína Knechtová vydává nové album, které je zatím nejpestřejší písňovou kolekcí této talentované hudebnice. Obsahuje 10 písní a jako bonus krátkometrážní film „Zem je guľatá“. Fanoušci na něm najdou úspěšné singly „Motýľ“, „Hlavolam“, „Naveky“ nebo „Isabel“, ale i píseň „Kým budem nemá“, v níž hostuje hudebník Peter Bič (akustika a dobro). 

„Předchozí album „Tajomstvá“, na kterém jsem pracovala s Christianem Eignerem, nastavilo laťku tak vysoko, že jsem jí nemohla a ani nechtěla snižovat. Mým základním cílem bylo vrátit se do polohy písničkářky. Chci vyvolávat emoce a ty přenášet na posluchače, to je důvod, proč vlastně hudbu dělám. Řekla jsem si, že se nenechám ničím omezovat, že nechci, aby deska měla jednotnou linii. A že chci pracovat jen s lidmi, kteří jí rozumí. S Christianem byla tentokrát spolupráce ještě intenzivnější, nádherná, přátelská,“ vysvětlila Katarína.

Katarína je výhradní autorkou hudby, s texty jí pomáhali Martin Žúži (HEX), Rasťo Kopina (Nocadeň), textař Vlado Krausz a básnířka Silvia Kaščáková. Na produkci se podíleli Vlado Gnepa, Peter Dudák, Martin Šrámek, Andrej Hruška, Niko Stössl a Christian Eigner ze skupiny Depeche Mode.

„Album je členité, hudebně a žánrově různorodé. Souvisí to s mým hudebním vývojem a s projekty, na kterých jsem se za poslední 3 roky podílela. Po samplech a tvrdé studiové práci na albu „Tajomstvá“ jsem s kapelou absolvovala akustické turné a následně turné s kapelou Cigánsky Diabli. Právě tahle spolupráce, návrat k akustickým nástrojům, mě na novém albu inspirovala. Doufám, že se mi podařilo na albu obě tyhle podoby, akustiku i moderní zvuk, obsáhnout,“ dodala Katarína Knechtová.

Album je výjimečné i vizuály, které má na svědomí fotograf Jakub Gulyas.
„Na vizuální podobě alba, od fotografií přes teaser až k albu, jsem spolupracovala s Jakubem Gulyasem. Pro nás oba to byla výzva. Chtěla jsem vytvořit průnik mezi hudební a vizuální stránkou, vytvořit něco nového a vizuálně zajímavého, v poloze, v jaké mě fanoušci ještě neviděli...,“ uzavřela Katarína.

Album „Prežijú len milenci“ vychází 21. 10. a bude k dostání v běžné prodejní síti. 
Album teaser:Dodala: Alice Titzová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 16. 10. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Katarína Knechtová přichází s novým albem „Prežijú len milenci“!. Vychytané.cz. [Online] 16. 10. 2015. [Citace: 20. 10. 2019.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9544. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Katarina-Knechtova-prichazi-s novym-albem-„Preziju-len-milenci“!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2019
Vaše IP: 34.236.216.93
Serverový čas: neděle 20. října 2019 13:07