Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dubspeeka a Stiv Hey na dalším večírku Technik!

CODE vám přesně po roce představuje další díl party TECHNIK, která do Prahy přiveze dvě velká jména současného techna.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
TECHNIK with DUBSPEEKA, STIV HEY
pátek 23. října 2015 21:00
(konec +- sobota 24. října 2015 06:00)
STORM CLUB
PRAHA - Žižkov (CZ)
Tím prvním je zástupce labelu Drumcode a Suara, majitel labelu Skeleton, člen kapely Kosheen a především skvělý britský DJ a producent DUBSPEEKA.
http://soundcloud.com/dubspeekaDalším významným hostem čtvrtého Techniku je italský mladík STIV HEY, který jako velice talentovaný producent zaujal label SCI-TEC založeného Dubfirem a dostal se tak do širokého povědomí nejen díky svým trackům, ale také svým propracovaným setům.
www.soundcloud.com/stiv-heyZahraniční hosty doplní dvojice JB & FLESH a HORY_DOLY a samozřejmě rezidenti této party RAVIC a CALLBOY.

STIV HEY
http://www.facebook.com/StivHey
Italský talentovaný techno dj a producent Stiv Hey, původem z Milána je možná až nezvykle mladý, ale v současné době se již velice dobře etabluje mezi světovou elitu. Již jeho první releasy začali do svých setů zařazovat takové ikony techna, jako Richie Hawtin, Dubfire, Sven Vath a Marco Carola. Wow, tomu se říká úspěch. Nedávno mu vyšlo EP na Dubfireově labelu Sci-Tec, jednom z nejlepších současných techno labelů na světě. Stiv rozpoutal vlnu diskuzí, která se řítí techno scénou s velkou silou. Jeho jedinečný sound je budoucností techna, je úderný a temný, ale zároveň energický a hypnotický. Máme tu tedy stoupající hvězdu, která bude zářit čím dál víc. V tomto případě tedy platí dvojnásob rčení "Ať se mládí vydovádí" a my se máme rozhodně na co těšit...DUBSPEEKA
http://www.facebook.com/dubspeekamusic
Dubspeeka - dj a producent z Bristolu ve Velké Británii, který debutoval se svým prvním releasem na Ideal Audio Labelu Olivera Huntemana, vydal v průběhu posledních dvanácti měsíců několik desítek tracků a remixů, kterými naprosto ohromil techno scénu prakticky po celém světě a to na labelech jako Drumcode, Suara, Truesoul, Bedrock, Last Night On Earth a také na jeho vlastním labelu Skeleton. A pozor, Dubspeeka je také celosvětové známý jako zakládající člen kapely Kosheen, se kterou doteď vystupuje. Chtěl se ale v elektronické hudbě nadále rozvíjet a tak se v současnosti prezentuje silným a hutným soundem s hlubokou basou a temným beatem s mnohdy až industriálními prvky. Za poslední rok se katapultoval mezi světovou elitu a na základě toho ho začal na své akce obsazovat samotný Adam Beyer, zakladatel a majitel top techno labelu Drumcode. O Dubspeekovi toho ještě hodně uslyšíme, má našlápnuto do vrcholných výšin...Dodal: Adam Cloud
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 12. 10. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Dubspeeka a Stiv Hey na dalším večírku Technik!. Vychytané.cz. [Online] 12. 10. 2015. [Citace: 5. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9521. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dubspeeka-a-Stiv-Hey-na-dalsim-vecirku-Technik!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.113s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: úterý 5. července 2022 12:39