Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

STYL & KABO - únor 2008

Od 13. února do 15. února začal a také skončí, na Výstavišti v Brně, mezinárodní veletrh Styl a Kabo.
Přidat na Facebook

KABO představují dva komerční vrcholy pro módní průmysl České republiky i zemí střední a východní Evropy. Módní trendy v odívání jsou patrné jak z nabídky vystavovatelů, tak i z kolekcí českých a evropských osobností módní tvorby i nastupující generace návrhářů v rámci bohatého programu módních přehlídek.

Veletrh KABO je nejprestižnější odborná přehlídka produkce českých i zahraničních výrobců v České republice. Zastoupení má většina "světových značek" prostřednictvím tuzemských distributorů. V propagaci využívá synergií s veletrhem GDS mateřské společnosti Messe Düsseldorf.

Oba veletrhy představují největší prezentaci textilního, oděvního a kožedělného průmyslu v ČR a zemích střední Evropy.

Letos podruhé proběhne prezentace celého textilního, oděvního, kožedělného a obuvního průmyslu včetně technických textilií – CLUTEX a také podruhé se uskuteční Mezinárodní kosmetický veletrh COSMETICS . Nově bude Styl a Kabo spojen s prvním ročníkem Mezinárodního veletrhu vybavení pro outdoorové a zimní sporty.

Proč se vydat na výlet do Brna za módou? Je to jedna z nejvýznamnějších akcí tohoto typů u nás. Bude tam vysoké zastoupení zahraničních vystavovatelů. Je to také mezinárodní prezentace a soutěže oděvních návrhářů…

Ze Zlína se veletrhu například zúčastní : Firma IBERIUS, s.r.o. Stánek PAV F - 064. Která prapaguje značky: PIKOLINOS, CALLAGHAN, ROVERS, SANCHO, JOE SANCHEZ...


Zdroj: www.bvv.cz

joslin
(Petra Hrabalová)
středa 13. 2. 2008 17:00
Hrabalová, Petra. 2008. STYL & KABO - únor 2008. Vychytané.cz. [Online] 13. 2. 2008. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=951. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/STYL-&-KABO---unor-2008
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.082s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 11:23