Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Parov Stelar se v únoru v Praze pokusí vyprodat Tipsport Arénu

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Parov Stelar (LIVE)
sobota 20. února 2016 20:00
(konec +- neděle 21. února 2016 03:00)
Tipsport Aréna
Praha (CZ)
Marcus Fuereder, známější pod svým uměleckým jménem Parov Stelar, je rakouský hudebník, producent a DJ. Vystupuje po celém světě se svou kapelou Parov Stelar Band, občas i ve třech jako Parov Stelar Trio. Parov Stelar je ředitelem Etage Noir Recordings a Etage Noir Bookings.

Jeho první nahrávky u Etage Noir Recordings, EP nazvané Kiss Kiss a zanedlouho vydané LP Rough Cuts v roce 2004 mu zanedlouho vydobyly uznání na mezinárodní elektronické scéně. Jeho specifický přístup k hudební produkci kombinovaný s citem pro zvukovou estetiku způsobil nadšenou reakci publika a hudebních kolegů po celém světě. Stává se zakladatelem nového žánru pojmenovaného Electro Swing. Od tohoto momentu se jeho kariéra podobá letu rakety. Parov Stelar se proslavil nejen stylem Electro Swing, ale také samplováním na nejvyšší úrovni a kombinací různých hudebních stylů v něco nového.

Je nejůspěšnějším rakouským umělcem na mezinárodní úrovni, získal 3 ocenění Amadeus Austrian Music Awards v roce 2013 (Best Live Act, Best Electronic Act, Best Album) a 1 v roce 2014 (Best Live Act). Parov Stelar spolupracoval s umělci, jako jsou Tony Bennett & Lady Gaga, Marvin Gaye, Lana Del Rey, Brian Ferry a mnozí další. Vydal 6 alb, víc než 20 EPs a prodal víc než 250 000 alb. Skladba Booty Swing dosáhla na druhou příčku electronické hitparády US iTunes charts a na první v hitparádě kanadské.

Parov Stelar Band a Parov Stelar Trio odehráli víc než 600 koncertů po celém světě, vyprodali mimo jiné Regency Ballroom v San Francisku, Irving Plaza v New Yoruk, Club Nokia v L.A., dvakrát Forum v Londýně, Zenith v Mnichově a Columbiahalle v Berlíně jako headlineři. Vystupovali na festivalech Glastonbury, Eurockéennes, Rock Werchter, Solidays, OptimusAlive!, Zurich Open Air a na La Fete the L’Humanite v Paříži před 100 000 diváky.

Parov Stelar má téměř milion fanoušků na facebooku a víc než 100 milionů zhlédnutí na youtube. Jeho skladby byly zařazeny na 700 kompilací na celém světě (např. Hotel Costes, Buddha Bar a Electro Swing) a použity v mnoha TV představeních, TV seriálech a filmech. Existuje přes tucet TV reklam s jeho hudbou - na Bacardi, Microsoft, Fiat, Cosmopolitan Hotel Las Vegas, Chevrolet, Audi, Chrysler, Motorolu, Nespresso, Colgate, Hyundai a další.

Parov Stelar několikrát vyprodal sály i v Praze a 20.února 2016 se pokusí i totéž v pražské Tipsport Aréně.

Vstupenky za 800,- Kč + poplaky budou v předprodeji od 9.00 dne 8.10.2015 v sítích Ticketportal, Ticketpro a GoGout.cz

Více info na:
www.parovstelar.com
www.facebook.com/parovstelar
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 8. 10. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Parov Stelar se v únoru v Praze pokusí vyprodat Tipsport Arénu. Vychytané.cz. [Online] 8. 10. 2015. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9509. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Parov-Stelar-se-v unoru-v Praze-pokusi-vyprodat-Tipsport-Arenu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.077s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 13:36