Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Velký knižní čtvrtek nabídne čtenářům i audioknihy

Přidat na Facebook
Oblíbená akce Velký knižní čtvrtek nabídne letos poprvé novinku v podobě rozšířené nabídky o audioknihy. Na své si tento podzim přijdou nejen čtenáři tištěných knih, ale i ti, kteří mají v oblibě knihy poslouchat. Velký AUDIO knižní čtvrtek přinese hned osm knižních audio novinek a to 5. listopadu, kdy se tento výběr dostane na pulty obchodů a knihkupectví.

„Připravit rozšíření této akce a Velkému čtvrtku tak přinést „bratříčka“ v podobě Velkého AUDIO knižního čtvrtku jsme se rozhodli vlastně na přání zákazníků / příznivců literatury, kteří se nás opakovaně dotazovali, zda do pravidelné nabídky Velkého knižního čtvrtku můžeme zařadit i audioknihy,“ říká za pořadatele Ctirad Fuchs. „Je pravdou, že tento segment má u nás stoupající tendenci a my zaznamenáváme zvýšenou poptávku po audioknihách. Nakonec jsme přání vyslyšeli a pro tento podzim jsme společně s vydavateli audioknih připravili první výběr zajímavých titulů. Jen jsme nechtěli čtenáře v jeden den zahltit novinkami knižními a zároveň i audioknihami, a tak Velký AUDIO knižní čtvrtek se bude konat 5. listopadu. Doufáme, že se čtenářům – posluchačům bude líbit, jako ten knižní“, dodává ještě Ctirad Fuchs.

Pořadatelem Velkého AUDIO knižního čtvrtku je opět knižní distribuce Kosmas ve spolupráci s Asociací vydavatelů audioknih. V nabídce se objeví například úplně čerstvá novinka Umberta Eca Nulté číslo (u nás vyšlo 1. 10. 2015), kterou načetl populární herec Petr Oliva, Želary Květy Legátové v podání Lenky Vlasákové nebo knižní bestseller Himmlerova kuchařka od Franze-Oliviera Giesberta v interpretaci Taťjany Medvecké. Nabídka pamatuje i na dětské čtenáře a to v podobě Chytrých pohádek pro malé rozumbrady od Jiřího Žáčka, které namluvil Oldřich Kaiser a pohádky Radka Adamce a Milana Zimmermana Bubákov v interpretaci Jiřího Somra, Oty Jiráka, Jiřího Lábuse, Ivo Šmoldase nebo Pavla Lišky. Kompletní nabídku ještě doplňují Klasici laskavého humoru, kde ze svých knih čtou a na své kolegy vzpomínají např. Jan Werich, Zdeněk Svěrák, Ivan Kraus nebo Milan Lasica, kniha Alice Claytonové Nabíječ, kterou namluvila Sára Saudková a staropražská detektivka Petra Slančíka Mlýn na mumie v podání Zdeňka Maryšky a Ivana Řezáče.

Jako bonus pro nedočkavé knižní posluchače připravili pořadatelé ochutnávku v podobě CD s ukázkami ze všech audioknih z nabídky Velkého AUDIO knižního čtvrtku. Získat jej mohou již 15. 10. v kamenných knihkupectvích, jako dárek při nákupu jakékoliv knihy z nabídky akce Velký knižní čtvrtek.

Dodal: Pavel Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 8. 10. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Velký knižní čtvrtek nabídne čtenářům i audioknihy. Vychytané.cz. [Online] 8. 10. 2015. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9505. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Velky-knizni-ctvrtek-nabidne-ctenarum-i-audioknihy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 11:04