Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

BE23 - kompletní program po dnech

Dvacáté třetí narozeniny klubu ROXY se blíží a jako každý rok nabízí návštěvníkům nabitý týden plný oslav.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BE 23: OPIUO
pondělí 19. října 2015 21:00
(konec +- úterý 20. října 2015 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
ROXY a Experimentální prostor NoD se znovu představí jako jeden celek a na každý den nachystaly pestrý program plný parties, koncertů, performance, divadel a výstav. Vše pod jednou střechou. Tento rok je navíc podstatná část programu otevřena jako dárek fanouškům zdarma.

ROXY
19. 10. Opiuo (NZ) - Opening Ceremony
Pondělní opening představí novozélandského producenta Opiuo. Tento glitch-hopový objev vystoupí v Česku úplně poprvé. Jako narozeninový dárek pro všechny své fanoušky nabízí ROXY tento večírek zdarma. V rámci pondělního zahájení proběhne vernisáž projektu ROXY Visuals, který opět promění interiéry klubu.
Informace a linky k poslechu: www.roxy.cz/opiuo-nz-be23-day-1

20. 10. Walk Off The Earth (CAN)
Walk Off The Earth je fenomén, který posunul hranice toho, co může kapela ve 21. století přinést světové pop music. Kanadská formace přijede do Prahy představit své druhé autorské album Sing It All Away. Koncert je vyprodán.
Informace a linky k poslechu: www.roxy.cz/walk-off-the-earth-can-be23-day-2

21. 10. Soundz Czech
Prostory ROXY a NoD se propojí v jeden tepající celek. Vyroste tu pět rozdílných pódií, které se otevřou hudebním fanouškům opět zdarma. Pět scén, devět kapel. Vladimír 518 & live band, Vložte kočku, Manon Meurt, Noisy Pots, Kittchen, Apollinaire, Peter Pan Complex, Gagarin a Black Lion.
Informace a linky k poslechu: www.roxy.cz/soundz-czech-be23-day-3

23. 10. Friction, DJ Zinc, Kove (UK)
Pátek bude v ROXY patřit bass a drum&bass music. Pogratulovat přijede majitel Shogun Audio DJ Friction, legenda pohybující se napříč žánry DJ Zinc a objev posledních dvou let Kove. Drum&bass k ROXY patří a narozeniny nebudou výjimkou.
Informace a linky k poslechu: www.roxy.cz/friction-zinc-kuve-uk-be23-day-6

24. 10. Dense & Pika, Paul Woolford (UK)
Sobotní noc narozeninových oslav ROXY BE23 máme tu čest představit vám jména, které v současnosti výrazně přetváří pojetí techna. Přijíždí členové Scubova labelu Hotflush recordings a inovátoři rovného beatu Dense & Pika a Paul Woolford.
Informace a linky k poslechu: www.roxy.cz/dense-pika-uk-paul-woolford-uk-be23-day-6NoD – nod.roxy.cz
19/10 Fuse (IT) – Ljós
Italské audiovizuální studio přivádí novomediální interaktivní pohybovou performance „Ljós“ založenou na interakci pohybu lidského těla, elektronického zvuku a vizuálních projekcí generativní grafiky. Vstup na tuto akci je zdarma.

20/10 Tujiko Noriko (JAP)
Tujiko Noriko je japonská experimentální hudebnice, skladatelka a filmařka, která díky své tvorbě bývá často označována jako „japonská Björk“. Její hudební koláže prosycené elektronickými beaty a melodií nesenou jejím křišťálově čistým hlasem vás jistě uhranou.

23/10 BERG PRESENTS (CZ
Hudebně zvuková performance skladatelů Jakuba Rataje, Jiřího Lukeše a dirigenta Petera Vrábela vychází z pohybového gesta, kterým již téměř dvě staletí zhmotňuje dirigent svou vnitřní hudební představu. Co se stane, když na tato zavedená schémata zapomeneme? -> 150 Kč

24/10 NoD site´s of specific (CZ)
V sobotu představíme zdarma špičky současného českého tanečního a výtvarného světa se čtyřmi site-specific projekty, které provedou návštěvníky celým NoDem. Těšit se můžete např. na tanečníky Janu Vránu, Doru Sulženko Hoštovou, Martina Talagu a Cécile Da Costa. Každý z nich spojí své síly s jiným výtvarníkem, mezi kterými jsou např. Tomáš Vavříček, Jan Pfeiffer, Pavla Beranová a další.
Výstavy

19/10 Exakta
Výstava o exaktním uvažování a jeho podobách ve výtvarném umění, umělecké tvorbě a jeho limitech. Výstava propojuje starší, střední a mladší generaci českých umělců a navazuje na volné téma letošního NoD/Roxy festivalu BE23 – „geometrie“. Zippe & Krůček & Matějů & Písařík & Stolín & Mrkus & Hanzlík & Šerých & Žáková & Fišerová & Kadlecová & Staněk & Boušek & Vlček. Kurátor: Jiří Machalický

19/10 Richard Loskot: Celkový rozhled
Richard Loskot představuje v galerii Video NoD site specific panoramatický film. Umělec si pro formát 360-ti stupňové projekce vytvořil vlastní konstrukci, mechanismus, kterým panoramatický film natočil v reálném prostředí, které nyní přenáší do prostoru galerie Video NoD. Kurátorka: Veronika Zajačiková.

19/10 Alena Kupčíková - Strom
Umístění díla vybraného pro tento rok nad křižovatkou ulic Dlouhá / Rybná. Instalace Aleny Kupčíkové Zpívající tančící strom je dílo založené na vědeckém studiu „chování“ stromů. Kubčíkové dílo transformuje přírodní jevy a situace do uměleckých obrazů a zvuků.

Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 2. 10. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. BE23 - kompletní program po dnech. Vychytané.cz. [Online] 2. 10. 2015. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9496. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/BE23---kompletni-program-po-dnech
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 05:27