Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Fénix – klub, který se znovu rozhořel! (který opět hoří za to)!

V létě se v kulturním světě Zlína stala jedna novinka, které si mnozí z vás jistě všimli. Vznikl nový hudební klub Fénix, který zahnízdil na Antonínově ulici. Grand opening a i další akce se již v klubu uskutečnily, ale drtivá většina nás ještě v budoucnu čeká.
Přidat na Facebook
V budově, v níž již jeden zlínský klub dříve fungoval a kde nyní působí Fénix, se toho hodně změnilo. Cestu k ní si můžete najít celkem snadno, neboť logo s hořícím opeřencem uvidíte z třídy T. Bati a dovede vás rovnou k hlavnímu vstupu. Stejně jako zevnějšek i interiér prošel velkou proměnou. Vybavení je zbrusu nové, klub se zdá otevřenější a prostornější. Modernímu vzhledu pomáhájí LED podsvícení a pohodlné boxy. Pro milovníky výšek byl v horním patře přestavěn bar a je odsud skvělý výhled na skvěle osvětlené podium a parket. Celý klub je nekuřácky, jen v zadní části je vyhrazen prostor pro milovníky tabáku, ale i ten se po novém roce promění v zónu bez kouře. Jednuduše řečeno nového je hodně a z Fénixu s kapacitou 800 až 1000 návštěvníků se stal jeden z největších klubových aktérů ve Zlíně.

Podle zevnějšku knihu ale nepoznáte, proto jste určitě zvědaví, co všechno zde můžete zažít a spatřit. „Nejen, že jsme se snažili o proměnu fyzickou, tedy interiéru, ale také chceme něco nového do Zlína přinést kulturně. Máme zájem pro lidi pořádat koncerty zajímavých interpretů, ale také jiné druhy kulturních zážitků, například stand upy, promítání filmů nebo předávání ocenění atd.“ předesílá manažerka produkce klubu Lenka Nosková.

Momentálně jsou potvrzeny koncerty Sto Zvířat, AG Flek, Boy Wonder nebo Marpo. V seznamu předběžně potvrzených jsou jména Dana Nekonečného a jeho show, Marta Jandová, Monkey Business, MIG 21 nebo Rocky Leon. Není toho rozhodně málo a zlínské publikum se má na co těšit. Vladimir 518 ze skupiny PSH již svou zkušenost s vystupováním ve Fénixu má a hodnotí ji takto: „Jsme rádi, že jsme mohli uspořádat v klubu Fénix afterparty, kam se nakonec přesunula i část našeho hlavního programu RAPMASTERS Hip Hop Culture Festival. Rozhodně jsme se neviděli naposledy.”

Jakékoliv další informace najdete na stránkách klubu www.fenixclub.cz nebo na Facebooku www.facebook.com/fenixclubzlin.

Vyberte si to správné pro vás a vyražte se bavit.zdroj: FÉNIX - Music club Zlín
Fred
(Fred Durst)
čtvrtek 1. 10. 2015 17:40
Durst, Fred. 2015. Fénix – klub, který se znovu rozhořel! (který opět hoří za to)!. Vychytané.cz. [Online] 1. 10. 2015. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9494. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Fenix-–-klub,-ktery-se-znovu-rozhorel!-(ktery-opet-hori-za-to)!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 17:27