Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Studenti UTB se společně i s jejich profesorem divili, že existuje noční klid

V pátek 8. února 2008 krátce před druhou hodinou ranní se na stálou službu obrátilo hned několik občanů, bydlících na ulici Kvítková. Stěžovali si na rušení nočního klidu hlasitou hudební produkcí, linoucí se z ulice Dlouhá.
Přidat na Facebook


Na místo byla vyslána hlídka MP Zlín, která zjistila, že v podchodu se u jedné z provozoven nachází skupina osob, z nichž jedna hraje na harmoniku a druhá na saxofon. Následně bylo zjištěno, že na uvedených nástrojích hrají 26-letý muž ze Zlína a 24-letý muž z Liberce. Oba dva i jejich další společníci jsou studenty vysoké školy a spolu s nimi se zde nacházel i jejich profesor. Osoby se nacházely v podnapilém stavu a všichni i pan profesor se divili, že existuje nějaký noční klid, protože on a jeho žáci jsou přece svobodní lidé a mohou si dělat co sami uznají za vhodné.

Strážníci celou povedenou skupinku poučili, že noční klid skutečně existuje. Po tomto poučení se přítomní zklidnili a místo opustili. Proto byla celá věc uzavřena na místě domluvou.

Vydala: tisková mluvčí Mgr.Šárka Škubalová
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 9. 2. 2008 19:10
Prachař, Štěpán. 2008. Studenti UTB se společně i s jejich profesorem divili, že existuje noční klid. Vychytané.cz. [Online] 9. 2. 2008. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=949. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Studenti-UTB-se-spolecne-i-s-jejich-profesorem-divili,-ze-existuje-nocni-klid
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 20:57