Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

PRO STRACH......máme uděláno

Koncert na pomoc lidem postiženým válkou
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
PRO STRACH......máme uděláno
neděle 4. října 2015 21:00
(konec +- pondělí 5. října 2015 04:00)
La Fabrika
Praha (CZ)
LA FABRIKA s UNITED ISLANDS spojily síly a ve spolupráci s ČLOVĚKEM v TÍSNI zvou na benefiční koncert PROSTRACH..... máme uděláno. 4.10. 2015 od půl osmé večer v holešovické La Fabrice vystoupí Allstar Refjudží Band, Tonya Graves, Michael Kocáb, Monika Načeva, Debbi, Kaia, Žofie Dařbujánová, Michal Ambrož a řada dalších umělců. „My bychom tím koncertem rádi přispěli na pomoc lidem, kterým do životů zasáhla válka a také apelovali na rozhádanou českou společnost, aby se rozpomněla, jak jsme na tom sami byli před 30 lety. I z Československa utekla dobrovolně či nedobrovolně spousta lidí a venku je nikdo nevítal slzným plynem. Dostali svou šanci a my to chceme v rámci večera připomenout,“ vysvětluje ředitel La Fabriky Richard Balous. Známí čeští emigranti promluví v průběhu večera k divákům prostřednictvím filmových projekcí. Stejně jako syrští uprchlíci. „Máme připravených několik krátkých reportáží přímo ze Sýrie, ale také z Turecka, kde diváci uvidí z čeho a před čím teď Syřané utíkají, “ dodává David Gajdečka z United Islands. Vstupné na koncert bude dobrovolné a výtěžek z něj přispěje české neziskové organizaci Člověk v tísni na projekty, kterými pomáhá v Sýrii a syrským uprchlíkům v Turecku.

Účinkují: Tonya Graves, Žofie - Mydy Rabycad, Honza – Zrní, Michael Kocáb, Monika Načeva, Voxel, Kaia – NOHA, Michael Ambrož – Hudba Praha, David Murphy Band, Debbi, Yo Soy Indigo, Allstar Refjudží Band,

Pořadem provází: Zdeněk Suchý

Dodala: Barbora Pangrácová
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 30. 9. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. PRO STRACH......máme uděláno. Vychytané.cz. [Online] 30. 9. 2015. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9487. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/PRO-STRACH......mame-udelano
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 14:27