Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Festival SCULPTURE LINE končí

Sochy budeme v ulicích potkávat již jen týden
Přidat na Facebook
Již jen týden budou v Praze k vidění originální sochy, které od počátku června v rámci festivalu SCULPTURE LINE oživují zdejší ulice a veřejná prostranství. Pražané i turisté na svých cestách mohli denně potkávat například záhadné modré postavy prchající po hladině Vltavy, projít se pod Velkým prádlem visícím nad nádvořím Novoměstské radnice, vidět obří žraločí ploutev ve fontáně v karlínském Futurama Business Parku, na letišti je vítal třímetrový Buddha a malé i velké návštěvníky pražské ZOO těšili roztomilí dvojmetroví Mazlíci. Sochařská linka SCULPTURE LINE má na své trase bez mála dvacet zastávek, které si v průběhu tří měsíců prošly tisíce lidí. „Překvapilo nás, kolik lidí si prošlo celou trasu. Zájem lidí o jednotlivé sochy, o autory, ale i o celý festival předčil naše očekávání a nás to nesmírně těší. Chtěli jsme veřejnosti přiblížit tvorbu současných umělců a to se nám, myslím, podařilo. Již nyní začínáme pracovat na příštím ročníku,“ popisuje ředitel SCULPTURE LINE Ondřej Škarka.

Festival SCULPTURE LINE potrvá do 30. září. Více informací včetně mapy, anotace jednotlivých soch i přehledu autorů jsou k dispozici na www.sculptureline.czDodala: Lucie Čunderlíková
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 25. 9. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Festival SCULPTURE LINE končí. Vychytané.cz. [Online] 25. 9. 2015. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9484. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Festival-SCULPTURE-LINE-konci
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.063s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 15:10