Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

2127sounds spojí MCs na showcase festivalu v Lucerna Music Baru

Úterý 13. října bude patřit k těm dnům, kdy posluchači moderního soundu budou slavit ve velkém v Lucerna Music Baru.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Everything Goes Showcase s 2127sounds
úterý 13. října 2015 21:00
(konec +- středa 14. října 2015 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
K hlavním lákadlům večera patří především kapela 2127sounds, nová backingová kapela, která doprovodí přední MCs českého hip hopu a reggae. Známe energické koncerty Mr. Cocomana a Solid Vybez, Dr. Karyho, Prago Union, flow předního rappera Resta, r’n’b Eriky Fečové nebo vedení backingové kapely zpěvákem a beat boxerem Jenem Hovorkou. Už samotné složení kapely, kterou uvidíme v Lucerna Music Baru, by mělo být dostatečným důvodem jít zjistit, co se na nás chystá. Na dvojích bicích se potká Adam Koller (např. Bug’n’Dub) a Petr Hanák (Fallgrapp, The High Corporation), na base Matěj Havlíček (Fast Food Orchestra), kytarista Antonín Dlapa (Tonya Graves, Voila!), klávesy obstará Jan Steinsdorfer (Ewa Farna) a gramofony DJ Maro (Prago Union).

Klub se otevírá v 18:30 a jako první uvidíme vystoupení nového projektu Marie Kieslowski Selective Mute. Dále vystoupí The High Corporation. Ty si jako support vybralo několik tuzemských pořadatelů a tak vystoupili před Prago Union, Nnekou, Selah Sue, N.O.H.A. nebo Akua Naru. Neméně zásadní kapely večera budou také Megaphone, kteří během tohoto léta odehráli perfektní koncert na druhém pódiu Colours of Ostrava a Peter Pan Complex se svou novou debutovou deskou v produkci Michaela Randalla vycházející pod labelem Warner Music Czech Republic. Celý večer také obohatí olomoučtí Flash the Readies, nejnovější přírůstek Everything Goes. Koncert zakončí 2127sounds, exkluzivní přehlídka toho nejlepšího, co nabízí naše urban scéna.

“Rádi bysme dali Praze zprávu, že zastupujeme kapely, které jsou svoji invencí a energií opravdu na úrovni. Já sám poslouchám Peter Pan Complex, The High Corporation nebo Megaphone téměř každý den a myslím si, že znám hodně hudby ze světa. Tyhle projekty jsou prostě výborný a dříve nebo později se na naší scéně prosadí. Budu rád, když se přijdete podívat na to, na co budou za pár let fronty a dnes to ještě můžete podpořit.” Michael Tardík (Everything Goes)

Koncert pořádá agentura Everything Goes společně s Lucerna Music Barem. Agentura Everything Goes v tento den bude také slavit svoje první narozeniny. Vstupenky na celý večer jsou již v prodeji a to na pokladně a webu Lucerna Music Baru a v obvyklých předprodejích na Goout.cz, Ticketpro nebo Ticketportal.

Dodal: Jaromír Telenský
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 25. 9. 2015 18:00
Chovancová, Michaela. 2015. 2127sounds spojí MCs na showcase festivalu v Lucerna Music Baru. Vychytané.cz. [Online] 25. 9. 2015. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9483. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/2127sounds-spoji-MCs-na-showcase-festivalu-v-Lucerna-Music-Baru
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 10:56