Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

TOP FORMA do Vánoc pobláznila Slovácko

Dvaašedesát statečných se zapojilo do soutěže o nejlepší změnu fyzické kondice TOP FORMA do Vánoc.
Přidat na Facebook
Zájem těch, kteří se rozhodli nespoléhat na novoroční předsevzetí, ale být v lepší formě už pod stromečkem, předčil očekávání organizátorů, Slováckého léta a VZP ČR. V neděli 20. září se 31 žen a 31 mužů sešlo k úvodnímu měření a focení ve staroměstském fitness centru FIT-K.O., které je partnerem TOP FORMY.

Původně si organizátoři přáli do soutěže zapojit dvacet pět mužů a dvacet pět žen, zájem byl ale enormní, a tak se rozhodli dát šanci i dalším. „Podařilo se nám pobláznit spoustu lidí, kteří už dnes chodí v šest ráno cvičit nebo se vrhli na zdravý jídelníček. Navíc jsme se rozhodli zvednout prize money o 12 tisíc korun, a tak si ti nejlepší mezi sebou nakonec rozdělí celých 62 tisíc,“ raduje se šéf Slováckého léta Marek Pochylý. „Jejich nadšení a odhodlání nás nesmírně těší, dokonce jsme nakonec zájemce museli i odmítat.“

V neděli 20. září se ve FIT-K-O. všichni soutěžící nechali vyfotografovat od Royal Pictures a pod taktovkou VZP proběhlo měření a vážení. „Pánové byli evidentně zcela klidní, jejich tep se pohyboval kolem běžných 60 za minutu. Ovšem dámy zřejmě focení v plavkách víc prožívaly, u nich hodnoty nešly pod 90,“ prozradil s úsměvem Tomáš Langer z komunikační agentury Crea Vision, partnera soutěže, který se do TOP FORMY taktéž s nadšením zapojil.

Účastníky soutěže teď čekají tři měsíce, během kterých se budou snažit o co největší změnu své fyzické kondice. Trénink si mohou řídit po své vlastní ose, nebo využít nabídky a služeb profesionálů z FIT-K.O. a Fitness4U, dodavatele výživových doplňků. K dispozici je jim i výživový poradce a osobní trenéři.

Během celé soutěže budou účastníci své dojmy, úspěchy a průběh tréninku zveřejňovat na facebookové stránce https://www.facebook.com/topformadovanoc, aktuality najdete i na www.slovackeleto.cz/topforma. „K závěrečnému měření se sejdeme 20. prosince ve FIT-K.O. Vítěz vzejde z názoru odborné poroty, ale taky z hlasování veřejnosti, které začne 28. prosince a skončí 17. ledna,“ dodává Marek Pochylý.

TOP FORMA do Vánoc je soutěž o nejlepší změnu fyzické kondice během tří měsíců. Zapojit se mohl prakticky každý, komu už bylo 16 let.

Hodnocení bude probíhat ve dvou rovinách:
subjektivní - hodnocení hlasujících na základě fotografií
objektivní - posudek odborné poroty a hodnocení na základě měření kompozice těla (úbytek tuků, přírůstek svalů)

„Cílem je především zvítězit sám nad sebou, dokončit a mít ze sebe dobrý pocit. Jako motivace účastníkům poslouží mimo jiné vratná kauce dva tisíce korun. Pokud vydrží v soutěži až do konce, ať už s jakýmkoliv výsledkem, dostanou své peníze zpět. Pokud ne, bude tato částka zaslána na účet Benefice Slováckého léta,“ vysvětluje PR manažerka Slováckého léta Petra Kučerová.

Veškeré podrobnosti o soutěži Top forma do Vánoc s VZP naleznete na webu Slováckého léta www.slovackeleto.cz/topforma.

Dodala: Petra Kučerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 25. 9. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. TOP FORMA do Vánoc pobláznila Slovácko. Vychytané.cz. [Online] 25. 9. 2015. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9482. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/TOP-FORMA-do-Vanoc-poblaznila-Slovacko
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.105s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 17:32