Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kniha: VELKÝ KNIŽNÍ ČTVRTEK je tu zas!

Britský spisovatel, ilustrátor a karikaturista Chris Priestley se setká se svými čtenáři v rámci Velkého knižního čtvrtku
Přidat na Facebook
„Velký knižní čtvrtek bereme nejen jako akci, kdy přinášíme v jeden den společně s nakladateli a knihkupci na trh vybrané novinky zajímavých autorů, ale zároveň ji vnímáme jako možnost dát prostor čtenáři, aby se se svým oblíbeným autorem setkal osobně, mohl si od něj nechat podepsat knihu a dozvěděl se něco ze zákulisí jejího vzniku,“ říká zástupce pořadatele Ctirad Fuchs.

Proto i o nadcházejícím Velkém knižním čtvrtku (15. 10., Praha; 22. 10., Brno) si čtenáři přijdou na své. Setkat se mohou mimo jiné s Milošem Urbanem, který představí svou novinku Urbo Kune, s ekonomy Markétou Šichtařovou a Vladimírem Pikorou, jejichž kniha Zlatý poklad je věnována dětem a doslova pohádkovou formou jim nenásilně vysvětluje základy finanční gramotnosti, s Martinem Sodomkou, který nejen pro děti připravil další knihu z oblíbené edice Jak si postavit… Tentokrát bude vysvětlovat Jak si postavit dům. Výše zmiňované ještě doplní Vladimír Ševela se svou poutavou novinkou Český krtek v CIA o agentu Karlu Kochërovi, dále populární „lékař bez hranic“ MUDr. Tomáš Šebek, který zážitky ze svého zahraničního působení sepsal do knihy Mise Afghánistán a v neposlední řadě pak profesor Miroslav Bárta, který spolu s dalšími editory představí knihu Povaha změny. Letos se pořadatelům podařilo zajistit i jednoho ze zahraničních autorů. Je jím, i u nás velmi oblíbený, britský autor knih pro děti Chris Priestley, kterému v rámci Velkého knižního čtvrtku vychází kniha Příšerné příběhy vánoční. V sedmi příbězích prodchnutých tajuplnou, strašidelnou atmosférou čeká na čtenáře spousta geniálně nečekaných zvratů a samozřejmě nezbytné, hrůzu nahánějící poučení, že není radno porušovat pravidla. „Chris Priestley se potká se svými příznivci v Praze společně s ostatními autory od 17:00 hodin v Městské knihově a od 18:00 pak bude mít autogramiádu v Paláci knih Luxor,“ dodává ještě Ctirad Fuchs.

Více informací naleznete v přiložené tiskové zprávě nebo na www.velkyctvrtek.cz

Dodal: Pavel Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 24. 9. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Kniha: VELKÝ KNIŽNÍ ČTVRTEK je tu zas!. Vychytané.cz. [Online] 24. 9. 2015. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9475. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kniha:-VELKÝ-KNIZNÍ-CTVRTEK-je-tu-zas!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.112s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 12:39