Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kniha: Už týden čteme novou knihu TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI

Tuto možnost máme jako první na světě díky blízkému vztahu autora k českým čtenářům.
Přidat na Facebook
Kniha u nás vyšla ve světové premiéře 16. září 2015.

„Naslouchejte, pozorujte a nebojte se změnit svůj vlastní svět. Záleží jen na vás.“ – don Miguel Ruiz

Zbrusu nová kniha dona Miguela Ruize TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI, kterou napsal spolu s Barbarou Emrys, vyšla u nás minulý týden ve světové premiéře.

Všude jinde, včetně anglické verze, vyjde až za v polovině října. Důvodů bylo několik, nejsilnějším z nich byl však blízký vztah autora k českým čtenářům.

Don Miguel Ruiz je českému čtenáři velmi dobře známý. Kniha ČTYŘI DOHODY, které se po celém světě prodalo více než více než 7 milionů, oslovila i spoustu čtenářů u nás. Inspirovala i Jaroslava Duška k realizaci stejnojmenného divadelního představení. Miguel Ruiz dodává: „Účastnili jsme se jeho divadelního představení na motivy mojí knihy Čtyři dohody, které bylo jako vždy beznadějně vyprodané – a moc se nám líbilo. Jaroslav Dušek byl také moderátorem mého pražského semináře. Je velmi všímavý a pozorný a velmi dobře umí nakládat s respektem a vážností, jemuž se těší u lidí. Považuji ho za svého duchovního přítele a také posla, který dál šíří mé poselství.“

Kniha TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI nechá čtenáře nahlédnout do mysli duchovního mistra a s bezpříkladnou otevřeností vykresluje jeho osobní vývoj. V románu, který je završením celoživotního učení, don Miguel Ruiz odhaluje nejskrytější zákoutí své mysli a svého srdce a prizmatem svých zkušeností objasňuje hlubší rozměry toltéckého umění vědomí a transformace.

Don Miguel Ruiz prodělal v roce 2002 těžký infarkt, po němž strávil devět týdnů v kómatu. TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI je svědectvím o niterné pouti, jež podnikl na pomezí života a smrti, a o duchovních objevech, k nimž na této cestě dospěl. Zatímco jeho tělo leží v bezvědomí, Ruiz sní o lidech, myšlenkách a událostech, které formovaly jeho osobnost a jeho nevšední přístup k životu a smrti – k energii a hmotě.

Autor nám odkrývá moudrost duchovního učení starých Toltéků, které slibuje transformaci našich duší, našeho života a našeho světa.

TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI dona Miguela Ruize a Barbary Emrys zakoupíte u všech dobrých knihkupců od 16. září 2015. TUTO MOŽNOST MÁME JAKO PRVNÍ NA SVĚTĚ!

Knihu vychází v nakladatelství HarperCollins, druhém největším nakladatelství na světě, které má pobočky v 18 zemích světa a může se pochlubit více než 200 letou historií.

Do češtiny TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI přeložil Kamil Pinta (The Toltec Art of Life and Death/ El Arte Tolteca de la Vida y la Muerte).

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 24. 9. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Kniha: Už týden čteme novou knihu TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI. Vychytané.cz. [Online] 24. 9. 2015. [Citace: 3. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9472. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kniha:-Uz-tyden-cteme-novou-knihu-TOLTÉCKÉ-UMĚNÍ-ZIVOTA-A-SMRTI
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: pátek 3. února 2023 11:32