Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

GOLDFISH chystají v ČR dvě klubová vystoupení

Elektronické duo GOLDFISH se po roce vrátí do Prahy a Brna
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
GOLDFISH (live)
pátek 23. října 2015 21:00
(konec +- sobota 24. října 2015 04:00)
Fléda
Brno (CZ)
Hudební zážitek z kombinace elektronické taneční hudby a živých nástrojů (flétna, basa, saxofon, klarinet, kytara…), který mají na svědomí Dominic Peters a David Poole z Kapského Města, patřil k těm nejvydařenějším, jaké mohl letošní ročník festivalu Mácháč nabídnout. Není tedy divu, že se k nám duo GOLDFISH do konce tohoto roku vrátí – a to hned na dvě samostatná koncertní vystoupení. Pokud se chcete dozvědět, jak vypadá hudební multižánrová cesta od elektro jazzu přes africkou hudbu až po tu současnou taneční, která končí např. u oficiálních remixů pro Aviciiho nebo na labelu Spinnin’ Records, tak si nenechte toto mini turné ujít. Zastávky bude mít 23. října v Brně v klubu Fléda a o den později v Praze v Paláci Akropolis.Jazzovou průpravu, kterou si oba pánové prošli při studiu na hudební akademii, rozhodně při skládání nezapomněli. Jen se jim časem zdálo, že s tou elektronikou to prostě musí být větší zábava. A tak se zrodilo v roce 2006 debutové album Caught in the Loop, které otevřelo GOLDFISH cestu k umělcům jako jsou např. Fatboy Slim, Stereo MC’s, Faithless nebo Mr. Scruff, který jejich skladby pravidelně zařazoval do svých legendárních šestihodinových setů. Dominic Peters a David Poole si tak vytvořili vlastní taneční zvuk, kterým prorazili na pódia mnoha velkých světových festivalů (Ultra Music Festival, Glastonbury, Earthdance...). Do roku 2013 vyprodukovali celkem pět alb a sedmnáct singlů.

Vstupenky je možné zakoupit v síti Ticketpro a na SMSticket.cz za 320 Kč.

Koncerty GOLDFISH pořádá NRG production s.r.o.Dodal: Petr Tajčman
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 23. 9. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. GOLDFISH chystají v ČR dvě klubová vystoupení. Vychytané.cz. [Online] 23. 9. 2015. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9464. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/GOLDFISH-chystaji-v-CR-dve-klubova-vystoupeni
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.803s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 15:09