Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Praktické informace k Citadele Dubfire

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Dubfire: live HYBRID @ CITADELA
pátek 25. září 2015 21:00
(konec +- sobota 26. září 2015 04:00)
Boby Centrum
Brno (CZ)
Již tento pátek se do brněnského Bobycentra vrátí známá akce CITADELA, na které v roli headlinera vystoupí jako headliner a tahoun celého vydání této akce, Grammy oceněný umělec, inovativní revolucionář a světová ikona minimal-techna, který za producentským a djským pultem stojí více než 25 let - DUBFIRE!. Pojďte si s námi projít organizační informace k akci! 

Vstupenky na místě budou!
Vstupenky budou k dostání také na pokladnách v den akce. Cena základní vstupenky na místě je 799 Kč (29 eur). Vstupenky je možné zaplatit také v eurech, kde ovšem nebereme drobné (centy). Na eura se vrací v CZK.

Šatny
V dostatečném počtu bude zajištěna šatna pro návštěvníky, která se nachází ihned za hlavním vchodem do Bobycentra.

Exkluzivní autodoprava Top1 Taxi
Máme pro Vás novinku, a to exkluzivní Citadela TAXI vozy, včetne funkce odvozu Vašeho vozidla! A co tento náš partner garantuje?
▪Nejlevnější taxi na území i mimo území města Brna
▪Odvoz rychle, bezpečně a včas na místo určení
▪Zprostředkování všech přepravních služeb
▪Nové vozy, jednotná flotila, profesionální úroveň řidičů
▪Věrnostní program, lepší podmínky pro jízdy na fakturu
▪První taxi v Brně s občerstvením na palubě
Tel: 844 110 110 nebo 734 574 110

Kontrola pravosti vstupenek
Na akci budou instalovány speciální čtečky pro kontrolu pravosti vstupenek. Při zjištění falešné vstupenky nebudete vpuštěni na akci a bude přivolána Policie ČR.

Doprava
Návštěvníci se do Bobycentra dostanou tramvají č.1 z Hlavního nádraží. Nástupiště směr Řečkovice, výstup na zastávce Pionýrské nebo Hrnčířské, nebo autobusem č.67 z Hlavního nádraží, výstup na zástavce Sportovní. Adresa Bobycentra je Sportovní 2a, Brno. Návštěvníci také mohou využít exkluzivní taxi dopravce akce, Top1 Taxi na tel : 844 110 110 nebo 734 574 110

Opuštění prostoru
Během akce nebude možnost opouštět prostor Bobycentrum. Po opuštění prostoru pozbývá vstupenka platnosti. Platí i pro akreditované a majitelé vstupenek VIP a VIP Gold.

Foto & Video
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na akci, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) mohou používat pouze osoby, kteří obdrželi speciální akreditaci. (Silné blesky fotoaparátů mohou oslnit účinkující, proto respektujte dané nařízení).

Osobní prohlídka, kontrola totožnosti
Každý návštěvník akce se při vstupu podrobí osobní prohlídce, která je zaměřena na nebezpečné věci, jako jsou zbraně, nože a podobně. Do areálu je zákaz vnášení vlastního pití a jídla. Prosíme o spolupráci s pracovníky pověřenými zjištěním totožnosti z důvodu zamezení zneužití akreditací. Ty se vydávají pouze oproti občanskému průkazu.

Toalety
Bobycentrum nabízí dostatek nadstandartních toalet, které jsou k dispozici.

Propagace jiných akcí
Na CITADELE budou propagovány pouze ty kulturní akce, které jsou předem schváleny pořadatelem. Jakékoliv vylepování akcí, nebo rozdávání letáků na jiné kulturní akce, kterou nejsou schváleny, budou odstraněny, a dotyční návštěvníci, kteří akci nedovoleně propagují, vykázáni z akce.

Kouření
Kouření je v Bobycentru povoleno, avšak doporučujeme navštívit speciální zóny pro kouření. Na akci budou dohlížet také pracovníci záchranné a požární služby.
Prosíme také o maximální spolupráci s organizátory akce, respektování pravidel bezpečnostní agentury a dodržování zásad slušného společenského chování. Děkujeme za pochopení.

Přejeme úžasnou párty, těšíme se na Vás! 

II&ME Ltd 
www.iime.co.uk 

Dodal: Dalin Vajčner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 21. 9. 2015 18:00
Chovancová, Michaela. 2015. Praktické informace k Citadele Dubfire. Vychytané.cz. [Online] 21. 9. 2015. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9462. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prakticke-informace-k-Citadele-Dubfire
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.139s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 20:26