Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Australští Dune Rats se do Prahy vrátí ke svému samostatnému koncertu

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Dune Rats
pátek 13. listopadu 2015 20:00
(konec +- sobota 14. listopadu 2015 03:00)
Café V lese
Praha (CZ)
V dobách, kdy je rockových historek jak šafránu, jsou Australani Dune Rats jako tlupa punkrockových poutníků, kteří táhnou světem, v patách hordy životních nadšenců, kteří odkopávají realitu a po hlavě se pouštějí do tohohle dobrodružství.

Trhani, šprti, trestanci, vyděděnci, statečná srdce, řvouni i stydlíni - Dune Rats je jedno, kdo nebo co jste, ale jedno pravidlo přece jen mají - žádný pózéři ani agresivní lopaty v publiku! 

Byla by ale chyba tyhle tři vyDuněnce považovat za nějaké šílence. Nenechte se mýlit, jsou to slušní lidé, kteří se věnují i zahradničení se stejným gustem, s jakým se snaží bourat skutečnost. Jádrem všeho a jejich hnacím motorem je ale ohromná vášeň a chuť dělat muziku. Ta je dovedloz Brisbane do USA, Jižní Afriky, Číny, Indie, Malajsie, Kanady, Singapuru a konečně do malé chatičky Brettovy mámy na pobřeží kus od Sydney, kde s hrdostí sobě vlastní napsali a nahráli svou první regulérní velkou desku..Na začátku tohohle alba byl dopis, který poslal Steve Albini Nirvaně před nahráváním desky In Utero. Dal jim na vědomí, že když nenatočí desku během jednoho týdne, nemají právo být v rockové kapele. Dunies si tenhle přístup vzali za svůj - žádný kecy, rovnou k věci - nahrát to v garáži pod dohledem kámoše, kterým byl Woody Annison, tour manager a zvukový inženýr kapely Children Collide.

Během čtyř týdnů u moře bylo album hotové. Než odjeli s Woodym do studia v Melbourne, přijali albiniovský plán a na předprodukci potřebovali jen půl dne. 

První singl z nové desky je ‘Funny Guy’a je to pořádná pecka, která se trefuje do lidí, kteří si na něco hrajou - jeden život žijí, druhý nabízejí ostatním. "Proč musíš furt jen lhát?" zpívají Dunies - a nabízejí svůj životní styl - "Žádný pózéři, žádný agresivní lopaty!!" 

Dune Rats to opravdu umí pořádně rozjet. O tom se mohli koneckonců přesvědčit všichni, kdo byli na letošním koncertě The Subways v Lucerna Music Baru.

Dune Rats slíbili, že se do Prahy vrátí a máme je tu. 13.listopadu to rozbalí v Café V Lese a 14.listopadu pak v plzeňském Divadle pod lampou.

Vstupenky na pražský koncert Dune Rats jsou k zakoupení za 200,- Kč + poplatky od pátku 18.září na www.goout.cz Na místě v den koncertu za 250,- Kč.Více info:


www.dunerats.tv

www.facebook.com/dunerats

www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion

Dodal: Michal Rejzek
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 21. 9. 2015 18:00
Chovancová, Michaela. 2015. Australští Dune Rats se do Prahy vrátí ke svému samostatnému koncertu. Vychytané.cz. [Online] 21. 9. 2015. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9461. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Australsti-Dune-Rats-se-do-Prahy-vrati-ke-svemu-samostatnemu-koncertu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.138.35
Serverový čas: sobota 4. února 2023 06:38