Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Měli jste už někdy chuť začít se vším znovu a úplně jinak?

Stejně je na tom hrdinka románu TENTOKRÁT TO VYJDE! Různými podobami soužití muže a ženy se zase zaobírá román JÁ A PAN JONES z nakladatelství DOMINO.
Přidat na Facebook
Dávku chytrého francouzského humoru si mohou čtenářky vychutnat v novém románu Gillesa Legardiniera TENTOKRÁT TO VYJDE!

Autor má za sebou vskutku třaskavou minulost - působil jako pyrotechnik na britských a amerických divadelních scénách, později přešel k produkci pořadů a vlastní tvorbě, poté ke scénářům a nakonec začal psát romány.

Za své thrillery obdržel řadu literárních cen. Proto bylo pro celou Francii nesmírným překvapením, že jejich milovaný mistr napětí napsal humoristický román, jehož hrdinkou byla dívka. Ti bez předsudků byli nadšeni a své nadšení záhy přenesli na ty, kteří původně tvrdili, že romantická komedie není nic pro ně. Jak skvělé jeho knihy jsou, můžete nyní poznat na vlastní kůži. Právě vychází jeho třetí kniha v češtině TENTOKRÁT TO VYJDE! Z originálu Ça peut pas rater! přeložil Slavomír Míča a vydává ji, stejně jako předchozí dvě - Zítra začnu nový život! a Všechno je jinak! - nakladatelství DOMINO v edici Romantika.

TENTOKRÁT TO VYJDE! Gilles Legardinier
Marie si užila s muži víc trápení, než by jí bylo milé. Ale teď je rozhodnuta udělat všechno pro to, aby se role obrátily…
Zhroutil se vám už někdy vztah kvůli jedné jediné textovce? Ne chvilková známost, ale vážný vztah, který trval deset let a měl trvat ještě dlouho, nejlépe do smrti. Právě tohle se přihodilo Marii. A aby toho na ni nebylo málo, ve stejné době musí řešit problémy v práci, kde už nedokáže dál snášet podrazy úlisného šéfa.

Marie se ale nehroutí, pravý opak je pravdou. Pečlivě vyhodnotí příčiny všeho svého utrpení a dojde k závěru, že příčina je vlastně jen jedna: muži. Vždyť s nimi má jenom samé trápení! Ale to teď musí skončit. Marie se rozhodla, že udělá všechno pro to, aby pro změnu trpěli oni. A protože je nesmiřitelně upřímná, krásně potrhlá a akční k tomu, mají se muži v jejím okolí opravdu na co těšit.

Britská autorka Lucy Diamond si získala srdce spousty čtenářek už první knihou v češtině nazvanou Kavárna na pláži, která vyšla na začátku letošního roku. Její nový román JÁ A PAN JONES, jenž vychází ve středu 23. září v nakladatelství DOMINO v edici Romantika, je zcela určitě nezklame. Hlavní hrdinky jsou hned tři, každá z nich provdaná za jednoho z bratrů Jonesových – a každá z nich vede naprosto odlišný život. A tak není divu, že si při rodinném setkání všechny tři ženy položí zásadní otázku: „Je pro mě ten můj pan Jones opravdu pan Pravý?“ Do češtiny román z originálu Me and Mr Jones přeložila Jana Vlčková.JÁ A PAN JONES, Lucy Diamond
Je pro mě pan Jones opravdu pan Pravý? Tuto otázku si kladou tři různé ženy. Každá z nich totiž miluje jednoho ze tří bratrů Jonesových…
Izzy je rozhodnuta udělat za dosavadním nevydařeným životem tlustou čáru a začít znovu. Ovšem s Charliem Jonesem to nebude snadné, protože je sice okouzlující, ale také nepříliš spolehlivý. A flirt je jeho druhá přirozenost. Alicia je už roky šťastně provdaná za oddaného Hugha. V koutku duše ale ví, že jí chybí alespoň špetka nevázanosti, spontánnosti, zkrátka prosté radosti. A pak jí to dojde – nejspíše nastal čas, aby si to všechno začala dopřávat. Emmin vztah s Davidem byl dříve plný radosti a romantiky, jenže to už teď neplatí. Od doby, kdy se neúspěšně pokoušejí o dítě, to jde s jejich vztahem z kopce. A právě tehdy vstoupí do Emmina života pokušení… Všechny tři ženy se sejdou v rodinném penzionu Jonesových, nad jehož další budoucností visí velký otazník. Při tomto vynuceném setkání vyjde najevo, že vyjít se členy klanu Jonesových může být těžší, než by si kdo mohl myslet.V nakladatelství DOMINO v září dále vychází:
STRACH ZEMŘÍT, Lisa Jackson, edice Napětí
V horském městečku Medvědí brod byly nalezeny dvě mrtvé ženy. Před smrtí je vrah nechal zmrznout na kost a pak je veřejně vystavil, jako by se chtěl pochlubit vykonaným dílem. Obyvatelé trnou hrůzou, kdo se stane příští obětí.

TEĎ UŽ TĚ VIDÍM, Nicole C. Kear, edice Inteligentní romány pro inteligentní ženy
Autobiografický román, jehož leitmotiv by mohl znít třeba takto: Podívat se pravdě do očí může být zatraceně těžké, když člověk ztrácí zrak.

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 21. 9. 2015 07:00
Chovancová, Michaela. 2015. Měli jste už někdy chuť začít se vším znovu a úplně jinak? . Vychytané.cz. [Online] 21. 9. 2015. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9456. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Meli-jste-uz-nekdy-chut-zacit-se-vsim-znovu-a-uplne-jinak?-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.447s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 22:03