Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hlavní electro-swingový projekt v České republice roztančí Prahu

Populární electro-swingová párty – Electro Swing Fever – se vrací do Prahy. V sobotu 3. října 2015 se prostory klubu Roxy zaplní zástupy noblesních dam a šviháckých gentlemanů. Nabitému programu bude korunovat pařížské producentské duo Bart & Baker.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Electro Swing Fever
sobota 3. října 2015 21:00
(konec +- neděle 4. října 2015 04:00)
Roxy
Praha (CZ)
Uznávaná francouzská dvojice mixovala skladby 40. a 50. let s moderními beaty již v roce 2005, aby tak vytvořila novou taneční hudbu pro současnost. DJs a producenti Bart & Baker jsou rezidenty pařížských klubů jako Machine du Moulin Rouge, Regine’s nebo Flèche d’Or. Vystupovali také na věhlasných festivalech Tomorrowland nebo Glastonbury a jejich hity jsou jedněmi z nejposlouchanějších svého žánru vůbec. V Roxy vystoupí v rámci svého evropského turné k příležitosti vydání kompilace Electro Swing vol. 8.

DJská sestava bude během taneční noci více než pestrá. Elegáni z předního československého bookingu Electro Swing Bohemia jsou zárukou kvalitní zábavy až do brzkých ranních hodin. Za mixážní pult se postaví oblíbená dvojice Papa Django & Swing Thing, pražský DJ Swing Garden i rodák z Karlových Varů Paolo di Maki. Vyznavače údernější linie electro-swingu Maxe W. navíc doprovodí živě mistrný trumpetista.

Organizátoři na živou muziku rozhodně nezapomínají, vůbec poprvé se představí zbrusu nový hudební projekt MoveBrakers, která slibuje elektronickou live show, elegantní cirkus i ojedinělou kombinaci melodií a avizuje, že přesvědčí k tanci každého s dobrým vkusem.

Aktivní zážitek nabídne workshop základních swingových kroků pod vedením lektorů z taneční školy Swing Wings. Inspiraci i šatník spolehlivě doplníte v pop up store v podání Retrosaty.cz Po celou dobu akce bude potěchou pro oko VJská show pod taktovkou profesionálů KinoCirkus.

Electro Swing Fever startuje ve 21:00. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji na serverech GoOut a SMS Ticket.

Facebooková událost: www.facebook.com/events/781403435315425/
Předprodej GoOut: www.goout.cz/cs/listky/electro-swing-fever/tpg/
Předprodej SMS Ticket: www.smsticket.cz/vstupenky/4476-electro-swing-fever

Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 21. 9. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Hlavní electro-swingový projekt v České republice roztančí Prahu. Vychytané.cz. [Online] 21. 9. 2015. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9454. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hlavni-electro-swingovy-projekt-v-Ceske-republice-roztanci-Prahu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.138.35
Serverový čas: sobota 4. února 2023 06:35