Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Covers for Lovers - slavíme 5 let na 100. Rock Show

Přidat na Facebook
Článek se týká akce
100. Rock Show
pátek 25. září 2015 21:00
(konec +- sobota 26. září 2015 04:00)
U Rybníků
Březí (CZ)
Kapela Covers for Lovers toho za svou poměrně krátkou existenci stihla více než dost.

Česká televize si kapelu vybrala do svého pořadu Dobré ráno kapely a následný festival v Brně na Nám. Svobody. Kluci odjeli několik turné, například s kapelou Alkehol nebo Totální nasazení, předskakovali takovým jménům jako jsou Tři sestry nebo Iné kafe a v letošním roce se jim podařilo zvítězit v prestižní soutěži Šance Muzikus, díky které se dostali na podia těch nejrenomovanějších festivalů u nás. Třešničkou na dortu jejich dosavadní hudební kariéry je hymna pro festival Přeštěnice, kterou kapela složila letos v květnu. Na svém hudebním kontě mají Covers dvě oficiálně vydaná CD a celkem čtyři videoklipy. Na konci roku se kapela chystá na minitour ke svému prvnímu výročí.

Pět let existence oslaví mimo jiné i na svém jubilejním stém koncertu, který kapela naplánovala na 25. září. Akce 100. Rock Show proběhne na sále restaurace U Rybníků v malebné vesničce Březí, nedaleko Říčan u Prahy. S polečně s Covers for Lovers vystoupí spřízněné Totální nasazení a punkový DJ Vondra. Kapela pozvala na svůj stý koncert i bývalé a zakládající členy, kteří se během večera postupně zapojí do produkce. Speciálním hostem pak bude zpěvačka Anke, která s kapelou v minulosti též nazpívala několik společných písní. (např. Novoroční). Těšit se můžete i na nového člena kapely Richhieho, kterého Covers poprvé oficiálně představí.

"Koncert pořádáme záměrně ve Březí, protože je to místo, kde před více, jak dvaceti lety vznikla Alešova první kapela a vlastně před pěti lety i Covers," uvádí Billie, zpěvák Covers for Lovers.

"Březí je pro mě srdcová záležitost, proto jsme se rozhodli, že naše výročí nebudeme dělat v klasickém rockovém klubu, ale u nás doma ve vesnickém hospodském sále, kde jsem dokonce v hluboké minulosti působil brigádně jako výčepák," doplňuje s úsměvem Aleš.

DJ Vondra, který se bude starat o "afterpárty", nabízí na FB události možnost výběru songů, které byste rádi slyšeli na závěr večera.

Facebookový event:
http://www.facebook.com/events/347769148726752/

Covers for Lovers
www.coversforlovers.cz
www.facebook.com/covers4loversZdroj: ForFUN Agency
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 20. 9. 2015 18:00
Chovancová, Michaela. 2015. Covers for Lovers - slavíme 5 let na 100. Rock Show. Vychytané.cz. [Online] 20. 9. 2015. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9452. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Covers-for-Lovers---slavime-5-let-na-100.-Rock-Show
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.212.99.248
Serverový čas: neděle 5. února 2023 06:13