Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

FASHION NEWS I.

Vánoce už byly, končí leden tak už jste něco zhubli, tak se můžem zase pustit do něčeho co je IN:) A taky: plesová sezóna, valentýn (no single day!!) a parties, parties, parties:) Ať víte co na sebe!
Přidat na Facebook
Plesová sezóna opět zase zde jako každý rok!
Plesy už jsou trochu pasé, ale každá ženská se ráda oblékne jako princezna nebo minimálně hodně draze a jde to ukazovat - proto plesy pořád přežívají:)
Letošní plesová barva: bílá, stoprocentně bílá, jakýkoli odstín.. mno ne, není jen jedna bílá, je jich asi sto odstínů, tak nějakou vyberte...všichni asi pro letošní sezónu zapomněli že bílá je nejblbější barva, protože je na ním všechno vidět a navíc přidává pár kilo plus kamera plus dortík... mno ale...:)

Nechte se inspirovat od módních velikánů jako třeba Antonio Marras vpravo, Gucci vlevo anebo Christian Dior dole.


I celebrity jako Victoria Backham nebo Jennifer Lopez ví jak se obléknout, ovšem né každý si může dovolit bílou s bříškem, to asi jen Jennifer:)
Velký hit večerních šatů pro letošní rok.. samozřejmě zelená! Keira Knightly s cigaretou ve filmu Atonement. A půl světa je chce!A samozřejmě nesmrtelné "little black dress" doladěné k tomu třpitivé boty nebo šperky, výrazný detail, 50. léta, Audrey Hepburn a Snídaně u Tiffaniho. Ty nikdy nezklamou, na ples, na párty, do ulic jako Fergie, Jessica Biel, Cameron Diaz, Victoria Backham opět.. ovšem ve svém přehnaném stylu:)Další velké a hlavně věčné téma: PARTIES!!!
Cokoli, co se třpytí! Splňte si své pubertální přání, kdy jste di dávala flitry kamkoli a blýskejte se jako hvězda, fialová od Ben de Lisi, bronzová od Dolce&Gabbana, zlatá a černá od Michaela Korse.


Do bílé nejdu, ale baví mě cokoli se blýská a plesům nefandím.. ale každý není jako já:) Inspiraci pro plesy a na párty už snad máte, jestli vám to pomůže k Valentýnu ve dvou nevím, ale bez chlapa to jde taky.. vím o čem mluvím;) Zrcadlo je taky kámoš!:)
Za pomocí www.elle.cz a www.tuyka.blog.cz
Teréz
(Tereza Kabrdová)
pondělí 11. 2. 2008 08:00
Kabrdová, Tereza. 2008. FASHION NEWS I.. Vychytané.cz. [Online] 11. 2. 2008. [Citace: 7. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=945. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/FASHION-NEWS-I.
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.119s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.85.190
Serverový čas: středa 7. prosince 2022 13:26