Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Svět se zbláznil. DJ Lowa začal rapovat. A jak mu to jde...

Od několikanásobného DJ championa Lowy by asi nikdo ještě nedávno nečekal rýmy. Ale jelikož je Lowa multitalentovaný umělec, tak vám přináší svůj první rapový track.
Přidat na Facebook
Ostravský DJ Lowa se poprvé představuje v roli rappera. Vydává svůj první singl Intro. Videoklip k songu má na svědomí Lowův parťák z produkce Optical PRO, režisér Drahoslav Lysák. Ovšem na své DJské řemeslo Lowa nezanevřel, protože v tracku zazní i jeho vlastní scratche a cuty. Singl je zdarma ke stažení na Lowově Soundcloud profilu.

Lowu můžete znát hlavně jako několikanásobného DJ championa v turntablismu nebo koncertního DJe zlínské party DeFuckTo. Je také jeden z promotérů největšího tanečního festivalu ve střední Evropě Beats For Love. Několik let také vysílá na rádiu Helax svůj urban pořad Out Of Control a pod touto hlavičkou pořádá i rapové eventy na severní Moravě.

Mimo jiné je i spolumajitelem zmíněné produkce Optical PRO, která má na kontě například video pro Rytmusovu skladbu Deti stratenej generácie. Lowa a Drahoslav Lysák ale vytvořili videa i pro další interprety, jako je Ego a Tomi Popovič, DJ Wich, Majk Spirit, Igor Kmeťo, Nironic a další.
Fred
(Fred Durst)
čtvrtek 17. 9. 2015 19:45
Durst, Fred. 2015. Svět se zbláznil. DJ Lowa začal rapovat. A jak mu to jde.... Vychytané.cz. [Online] 17. 9. 2015. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9448. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Svet-se-zblaznil.-DJ-Lowa-zacal-rapovat.-A-jak-mu-to-jde...
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.14s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 09:39