Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Já, legenda….

„Jmenuji se Robert Neville. Přežil jsem epidemii a žiji v New York City. Jestli mě někdo slyší... kdokoliv, prosím, ozvěte se mi. Nejste sami.“
Přidat na Facebook

Pokud se rozhodne jít na tento film do kina, zaručuji Vám skvělý zážitek. Po fiasku některých nabízených snímků jsem už ani nedoufala, že se dočkám kvalitního představení.

Robert Neville je vyhlášený vědec, bohužel se ani jemu nepodařilo zastavit smrtelnou epidemii, která se přenáší vzduchem, dotykem, vlastně čímkoliv. Jen někteří jedinci měli to štěstí, že odolali. Robert byl mezi nimi. Ztratil rodinu, ztratil přátele, ztratil rušný život kolem sebe. Ale neztratil naději a ta ho po celé roky držela nad vodou. Z jeho spoluobčanů se staly krvelačné bestie, které se bojí denního světla a potřebuji k životu maso. Takže požrali zbytek živoucích.

Už tři roky bloudí po městě a snaží se najít někoho kdo přežil. V noci se musí zabarikádovat ve svém domě. Zmutovaní ho sledují a čekají na jeho osudovou chybu. Nejsou to neinteligentní bytosti. Nakažení jsou dost chytří, jakmile by zjistili kde přežívá, zničili by ho.
Robert zatím ve své laboratoři experimentuje se svou krví, odchytává si zoombie do pasti a snaží se je dát zpátky do původního stavu. Jestli se mu to podaří, záleží na štěstí…

Nejvíc mě zaujal přírodní život přímo v centru města. Tohle by se stalo s jakýmkoliv městem pokud by z něj vymřel lidský život, stromy, tráva, zvířata. Matička příroda je silnější než si myslíme. Vše tomu dodal brilantní lesk Will Smith, film sám o sobě není příliš nabitý akčními scénami, ale spíš psychologickým působením na člověka, který neviděl tak dlouho lidi a může si tak akorát pokecat s figurínami v obchodě. Jak by jste se cítili Vy? Fungovat a přitom se nezbláznit dá hodně velkou práci….


Já, legenda
V hlavní roli: Will Smith
Režie: Francis Lawrence
Scénář: Mark Protosevich a Akiva Goldsman
Původní scénář: John William a Joyce H. Corrington
Podle románu: Richarda Mathesona
Produkce: Akiva Goldsman, James Lassiter, Erwin Stoff, David Heyman a Neal Moritz
Výkonná produkce: Michael Tadross, Dana Goldberg a Bruce Berman

joslin
(Petra Hrabalová)
pátek 8. 2. 2008 08:00
Hrabalová, Petra. 2008. Já, legenda….. Vychytané.cz. [Online] 8. 2. 2008. [Citace: 2. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=944. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ja,-legenda….
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.136s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.210.77.106
Serverový čas: pátek 2. prosince 2022 07:42