Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Premiéra snowboardového filmu “Eversince” od Absinthe Films v Roxy

Internetový magazín Freeride.cz uvádí společně se svými partnery Red Bull, Dakine, Lib Technologies, Gnu Snowboards, Sony Action Cam, Jägermeister a Boardmag.cz pražskou premiéru nového snowboardového filmu “Eversince" od světoznámé produkce Absinthe Films.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Premiéra snowboardového filmu “Eversince” od Absinthe Films
sobota 19. září 2015 22:00
(konec +- neděle 20. září 2015 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Ve filmu “Eversince” uvidíme špičkový snowboarding v podání nejlepších jezdců planety jako jsou Bode Merrill, Manuel Diaz, Wolle Nyvelt, Cale Zima, Jason Robinson, Brandon Cocard, Ozzy Henning, Garret Warnick, Max Buri, Nicolas Müller a další. Absinthe Films natáčeli během celé loňské zimní sezóny v hlubokém prašanu a na streetových spotech na mnoha lokacích po celém světě od Alp až po Aljašku.

Premiéru přivítá opět nejznámější pražský klub Roxy a do Prahy jak je zvykem přijede speciálním autobusem i Absinthe crew s několika jezdci a tvůrci fimu. Fanoušci se mohou těšit především na jednu z největších hvězd snowboardingu, legendárního Švýcara Nicolase Müllera. Po samotném premiérovém promítání filmu na obřím plátně a za skvělého ozvučení přijde na řadu autogramiáda Nicolase, Jasona Robinsona a Maxe Buriho a poté už rozjedou párty přední čeští DJs Akvamen a N'zym!

ABSINTHE FILMS EUROPEAN PREMIERE TOUR
Po výjimečně horkém létě je opět čas se před zimou trochu osvěžit, a tak produkce Absinthe Films tradičně jako první rozjíždí sezónu se svou premiérovou tour, tentokráte k novému filmu “Eversince”. V novém snímku jedné z nejznámějších světových snowboardových filmových produkcí budou opět představeny neuvěřitelné záběry top snowboardingu v podání nejlepších světových jezdců, natočené na nejnáročnějších spotech po celém světě. Evropská premiérová tour startuje tradičně 17. září v Plaza Clubu ve švýcarském Curychu a každá další zastávka slibuje jako vždy první podzimní setkání celé lokální snowboardové scény.

Mezi celkem 28 (!!!) evropskými stopy samozřejmě figuruje i Praha, a to hned na třetím místě po Curychu a Innsbrucku. Premiéra v našem hlavním městě je Absinthe partou po několik let hodnocena jako nejlepší zastávka celé tour, hlavně díky zapálenému davu, který rozumí snowboardingu a dokáže ho ocenit nejen aplausem a potleskem, ale také divokým mejdanem. Pevně doufáme, že nejinak tomu bude i letos a že Absinthe partě opět ukážeme jak vypadá pravá snowboardová párty po česku..!

EVERSINCE
V “Eversince” na nás všechny čeká exkluzivní line-up nejlepších backcountry a urban snowboarderů. Ať už jde o příkré svahy Himalájí a Aljašky nebo brutální streety ve Švýcarsku, tenhle film vás uchvátí nejen dech beroucími scenériemi a parádnimi triky, ale také na vás přenese emoce a nadšení pro snowboarding.

Co se týče jezdců, za prvé se ke svým kořenům u Absinthe Films vrací švýcarská dvojice Nicolas Müller a Fredi Kalbermatten, což slibuje tu nejlepší podívanou, přestože ve filmu nemají tolik záběrů jako ostatní. Další velkou oporou Absinthe jezdeckého týmu je už několik let Bode Merrill ze Salt Lake City, který kombinuje kreativitu a progres jako nikdo jiný. Jihoamerické Chile reprezentuje opět Manuel Diaz, kterému se podařilo už podruhé za sebou dostat na prestižní cover celého filmu.

Nejmladší generaci švýcarských zabijáků zastupuje Max Buri, který je společně s Američanem Garrettem Warnickem nováčkem v Absinthe partě, a kterého budete moci také osobně poznat při pražské premiéře. Další Američané už patří ke stálicím, a tak se můžeme těšit na našláplé párty Brandona Cocarda, Austina Sweetina a Jasona Robinsona, který byl za své ježdění v minulé sezóně odměněn nejočekávanějším závěrečným partem. A právě Jason Robinson bude společně s Maxem Burim a Nicolasem Müllerem hlavní hvězdou pražského večera!

NABITÁ TOMBOLA
Jako vždy se můžete těšit na nabitou tombolu, ve které budete mít šanci vyhrát spoustu cen od našich partnerů. Tombola bude opět probíhat stylem "vylov si odznáček" u našich FR slečen ve foyer Roxy. Na vstupu dostanete každý jeden lístek na jeden “výlov” a poté si budete moci další lovení zakoupit vždy za 20 Kč. V osudí například bude snowboard Capita, snowboardová bunda Dakine, kamera Sony Action Cam a další věci dodané přímo partou Absinthe Films, dále spousta dárků od partnerů mejdanu Lib Technologies, Gnu Snowboards a Sony Action Cam.

GRAFICKÁ SOUTĚŽ O SNOWBOARD GNU
Od minulého týdne zároveň probíhá kreativní soutěž o snowboard Gnu, který převezme přímo v Roxy autor nejlepšího návrhu samolepky s logem této legendární značky a motivem na téma “Unreal Snowboarding” přímo z rukou Nicolase Müllera, od loňského roku posily teamu Gnu. Veškeré informace k soutěži najdete na odkazu níže. Posílejte návrhy, máte velkou šanci vyhrát snowboard!

http://www.freeride.cz/snowboard/clanky/soutez/navrhni-design-samolepky-a-vyhraj-snowboard-gnu--24453/

Eversince riders: Bode Merrill, Frederik Kalbermatten, Lucas Debari, Cale Zima, Jason Robinson, Manuel Diaz, Wolle Nyvelt, Brandon Cocard, Austen Sweetin, Keegan Valaika, Mat Schaer, Max Buri, Ozzy Henning, Scot Brown, Garrett Warnick, Nicolas Müller

Eversince filming locations: Švýcarsko (Fiesch, Bettmeralp, Champéry-Les Crosets, St-Luc, Zinal, Saas Fee, Laax), Rakousko, Itálie, USA (Aljaška, Wyoming, Utah) a Indie (Himaláje).

Eversince european premiere tour sponsors: EpicTV, Capita Snowboards, Portes Du Soleil, Champéry, Morgins, Val d’illiez, Coal Headwear, AbsolutPark.com, ESL

Eversince Prague premiere sponsors: Red Bull, Dakine, Lib Technologies, Gnu Snowboards, Sony Action Cam, Jägermeister, Boardmag.cz, Roxy Prague

Odkazy:
www.absinthe-films.com
www.facebook.com/absinthefilms
www.freeride.cz
www.facebook.com/freeride.cz
www.roxy.cz
www.facebook.com/clubroxyprague

Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 15. 9. 2015 17:00
Chovancová, Michaela. 2015. Premiéra snowboardového filmu “Eversince” od Absinthe Films v Roxy. Vychytané.cz. [Online] 15. 9. 2015. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9438. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Premiera-snowboardoveho-filmu-“Eversince”-od-Absinthe-Films-v-Roxy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.127s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 21:42