Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Devět kapel na pěti pódiích, narozeninový dárek pro fanoušky ROXY

Ve třetím dni narozeninových oslav uvidíte to nejlepší z české hudební scény. Stejně jako minulý rok se prostory ROXY a NoD propojí.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BE 23: SOUNDZ CZECH

středa 21. října 2015 19:00
(konec +- čtvrtek 22. října 2015 02:00)
Roxy
Praha (CZ)
V tento večer přetaví budovu na Dlouhé 33 v jeden tepající celek. Vyroste tu pět rozdílných pódií, které se otevřou hudebním fanouškům opět zdarma. Pět scén, devět kapel, jeden dům.

Hlavní stage v klubu ROXY ovládne Vladimír 518 a nebude na to sám, slyšet ho s živou kapelou totiž můžete jen výjimečně. Vložte Kočku pokřtí novou live kazetu, takže walkmany s sebou!

V chill outu určitě nebude žádný „chill“. Celý prostor naruby obrátí screamo-elektronická partička Gagarin. Opět uvítáme Peter Pan Complex jejichž kytarovka už je naprosto dospělá.Největší proměnou projde foyer Roxy, které se každoročně pro tento den mění v unikátní scénu. Kittchen naservíruje čerstvě uvařené album Kontakt. Vystoupí i Black Lion nejen proto, že Vegy nesmí chybět.

Manon i Apollinaire do divadla patří. A stejně tak i superkapely. Proto na hlavní Teatro stage v NoD uvidíte Manon Meurt a Apollinaire.Videogalerii rozpohybují Noisy Pots jedinečnou směsí plastových kýblů, vibrafonů a basů.
Barák bude zase plný lidí, a kdo byl minulý rok tak ví, že to zase bude legendární. Tato akce je už tradičně narozeninovým dárkem pro fanoušky ROXY/NoD a celý večer bude vše na správném místě, zdarma a pro všechny.

Vystupující umělci: Vladimir 518 & Live Band, Vložte Kočku (křest kazety), Manon Meurt, Noisy Pots, Peter Pan Complex, Kittchen, Apollinaire, Gagarin, Black Lion a další...

ROXY MAIN STAGE: Vložte Kočku, Vladimír 518 & Live Band
ROXY 2ND STAGE: Gagarin, Peter Pan Complex
FOYER STAGE: Kittchen, Black Lion
TEATRO NOD: Manon Meurt, Apollinaire
VIDEO NOD: Noisy Pots

Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 14. 9. 2015 18:00
Chovancová, Michaela. 2015. Devět kapel na pěti pódiích, narozeninový dárek pro fanoušky ROXY. Vychytané.cz. [Online] 14. 9. 2015. [Citace: 5. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9435. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Devet-kapel-na-peti-podiich,-narozeninovy-darek-pro-fanousky-ROXY
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.169s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.70.233
Serverový čas: neděle 5. února 2023 02:08