Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kniha: Světová premiéra Toltéckého umění života a smrti

Možnost přečíst novou knihu Dona Miguela Ruize TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI budeme mít jako PRVNÍ NA SVĚTĚ - v češtině a ve světové premiéře - 16. září
Přidat na Facebook
„Naslouchejte, pozorujte a nebojte se změnit svůj vlastní svět. Záleží jen na vás.“ – don Miguel Ruiz

Už za pár dní – 16. září, ve světové premiéře v češtině, vyjde nová kniha dona Miguela Ruize TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI, kterou napsal spolu s Barbarou Emrys.

Všude jinde ve světě, včetně anglické verze, vyjde až za měsíc.Rozhodnutí o české exkluzivitě udělalo nakladatelství HarperCollins a Miguel Ruiz jej vřele uvítal. K českým čtenářům má nadstandardní vztah, což jen dokládají jeho vzpomínky na návštěvu Prahy: „Celý můj pobyt zde – to byla úžasná zkušenost, která ve mně dodnes vyvolává krásné vzpomínky. Cítil jsem nefalšované zaujetí Čechů, jejich nadšení a radost. Sdílel jsem s nimi během celé té doby, co jsem u vás pobýval, hodně lásky.“

Don Miguel Ruiz je českému čtenáři velmi dobře známý. Kniha ČTYŘI DOHODY, které se po celém světě prodalo více než více než 7 milionů, oslovila i spoustu čtenářů u nás. Inspirovala i Jaroslava Duška k realizaci stejnojmenného divadelního představení. Miguel Ruiz dodává: „Účastnili jsme se jeho divadelního představení na motivy mojí knihy Čtyři dohody, které bylo jako vždy beznadějně vyprodané – a moc se nám líbilo. Jaroslav Dušek byl také moderátorem mého pražského semináře. Je velmi všímavý a pozorný a velmi dobře umí nakládat s respektem a vážností, jemuž se těší u lidí. Považuji ho za svého duchovního přítele a také posla, který dál šíří mé poselství.“

Kniha TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI nechá čtenáře nahlédnout do mysli duchovního mistra a s bezpříkladnou otevřeností vykresluje jeho osobní vývoj. V románu, který je završením celoživotního učení, don Miguel Ruiz odhaluje nejskrytější zákoutí své mysli a svého srdce a prizmatem svých zkušeností objasňuje hlubší rozměry toltéckého umění vědomí a transformace.

Don Miguel Ruiz prodělal v roce 2002 těžký infarkt, po němž strávil devět týdnů v kómatu. TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI je svědectvím o niterné pouti, jež podnikl na pomezí života a smrti, a o duchovních objevech, k nimž na této cestě dospěl. Zatímco jeho tělo leží v bezvědomí, Ruiz sní o lidech, myšlenkách a událostech, které formovaly jeho osobnost a jeho nevšední přístup k životu a smrti – k energii a hmotě.

Autor nám odkrývá moudrost duchovního učení starých Toltéků, které slibuje transformaci našich duší, našeho života a našeho světa.TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI dona Miguela Ruize a Barbary Emrys zakoupíte u všech dobrých knihkupců od 16. září 2015. TUTO MOŽNOST BUDETE MÍT JAKO PRVNÍ NA SVĚTĚ!

Knihu vychází v nakladatelství HarperCollins, druhém největším nakladatelství na světě, které má pobočky v 18 zemích světa a může se pochlubit více než 200 letou historií.

Do češtiny TOLTÉCKÉ UMĚNÍ ŽIVOTA A SMRTI přeložil Kamil Pinta (The Toltec Art of Life and Death/ El Arte Tolteca de la Vida y la Muerte).

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 13. 9. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Kniha: Světová premiéra Toltéckého umění života a smrti . Vychytané.cz. [Online] 13. 9. 2015. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9428. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kniha:-Svetova-premiera-Tolteckeho-umeni-zivota-a-smrti-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.207.136.189
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 02:06