Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dubfire “Je to koncert s jiným zvukem než běžně znáte!”

Grammy oceněný umělec, inovativní revolucionář a světová ikona minimal-techna, který za producentským a djským pultem stojí více než 25 let – DUBFIRE, nám poskytnul před jeho vystoupením na Citadela rozhovor!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Dubfire: live HYBRID @ CITADELA
pátek 25. září 2015 21:00
(konec +- sobota 26. září 2015 04:00)
Boby Centrum
Brno (CZ)
1. Ahoj Ali, doufám, že se máš fajn. Na úvod našeho rozhovoru – prozraď nám, na čem momentálně pracuješ, co je u Tebe nového?
Ahoj, mám se skvěle, díky! Jasně, mám spoustu novinek – třeba remix Hot Since 82 & Habischman’s “Leave Me”, na který jsem fakt moc hrdý a můžu prozradit, že v tomto případě se jedná o menší odchylku od mého běžného soundu. Taky jsem udělal remix tracku Josepha Capriatiho “Fratello”, což vyjde v říjnu na labelu Drumcode. Na straně mé vlastní produkce je konečně hotový můj společný počin s Oliverem Huntemannem – “Humano”, společný single vydávám taky s Miss Kittin – jmenuje se “Ride”. A v neposlední řadě – nové album chceme vydat taky s projektem Deep Dish – materiálů už máme spoustu, řešíme jen maličkosti ohledně vydání.

2. Léto je za námi… Jak jsi ho strávil Ty? Na jakých zajímavých akcích jsi hrál?
Léto bylo úžasné, plné zajímavých a skvělých zážitků, bylo i vyčerpávající... Ibiza – samozřejmě – místo, na které se každé léto tolik těším. Hrál jsem tu na výjimečných parties - Circoloco @ DC10, Cocoon @ Amnesia, ENTER. @ Space). Taky jsem hrál společně se Solomunem na jeho noci v klubu Pacha, což bylo naprosto dokonalé! Určitě bych také zmínil Click 2 Click b2b, kde jsem hrál s Richiem Hawtinem! Skvělá událost!3. 25. září budeš hrát v Brně na party Citadela, kde se představíš ve svém live projektu Hybrid. Máš nějakou představu o české taneční scéně?
Abych byl upřímný, tak nemám. V České republice jsem moc často nebyl, takže ani nevím, co očekávat. Ale jsem rád, že jste mě pozvali a dali mi příležitost se Vám ukázat v jedinečném konceptu mého live projektu.

4. Jak bys nám svůj live projekt “Hybrid” popsal?
Hybrid – je jméno mé debutové live show, na jejímž konceptu jsem pracoval téměř dva roky. Samozřejmě mi v tomto směru asistoval velmi nadaný a talentový tým, který celou koncepci pomohl zrealizovat. Jedná se o unikátní, audio-vizuální zážitek, který je založený na mém osobitém soundu, propojený s 2D a 3D vizualizacemi. Na výslednou show jsem hrdý – a show nyní prezentuji v rámci svého světového turné.

5. Spousta lidí Tě zná jako DJe – je sound projektu Hybrid nějak odlišný od tvého běžného DJ setu?
Jasně, je to trochu jiný zvuk… Pochází komplet z mé vlastní produkce. Je založený na mých nejznámějších, osobně oblíbených a originálních remixech a singlech, které jsem vydal od začátku mé sólové kariéry. V podstatě se jedná o takový “přehled” 10ti let mé produkční kariéry.

Děkuji za rozhovor a těšíme se na Citadele!

Předprodej :
CZ http://1url.cz/10wh
SK http://1url.cz/A0wC

Událost : CIT∆DEL∆ Dubfire LIVE http://1url.cz/O0wb

Dodal: Dalin Vajčner
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 13. 9. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Dubfire “Je to koncert s jiným zvukem než běžně znáte!” . Vychytané.cz. [Online] 13. 9. 2015. [Citace: 22. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9427. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dubfire-“Je-to-koncert-s-jinym-zvukem-nez-bezne-znate!”-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.117s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.254.173
Serverový čas: pátek 22. září 2023 07:21