Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Ve Zlíně? Stejně jako v akčním filmu!

Je úterý 5. února 2008, kolem páté odpoledne. Na stálou službu Městské policie volá 43-letá žena ze Zlína. Co potřebuje? Pomoc. Uvedla, že ve svém bytě v noci upadla a nyní nemůže vstát, a je sama. Hasiči, záchranka, no prostě scéna jako z akčního filmu. Více v článku ;)
Přidat na Facebook


Když operátor zjišťoval, jak se dá do bytu vstoupit, uvedla, že okna jsou uzavřena a na dveřích, které jsou uzamčeny, je bezpečnostní zámek. Na Kúty, kde paní bydlí, byla ihned vyslána hlídka Městské policie Zlín a s postiženou ženou udržovala stálá služba stálý telefonický kontakt.

Hlídka MP Zlín po příjezdu na místo ale zjistila, že v bytě jsou nové bezpečnostní dveře s bezpečnostním zámkem. Proto byla na místo přivolána také jednotka hasičského záchranného sboru a taky lékař rychlé záchranné služby. Po příjezdu hasičů bylo ale zjištěno, že dveře nebude možné otevřít ani s pomocí techniky, a proto bylo rozhodnuto o vstupu do bytu oknem na balkoně bytu. Členové hasičského sboru se ale museli na ten balkón dostat. Do bytu se jim podařilo dostat poté, co se podařilo bez poškození otevřít balkónové dveře.

Přivolaný lékař po prvotním ošetření nařídil posléze převoz ženy k hospitalizaci do Baťovi nemocnice Zlín.
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 6. 2. 2008 12:00
Prachař, Štěpán. 2008. Ve Zlíně? Stejně jako v akčním filmu!. Vychytané.cz. [Online] 6. 2. 2008. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=942. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Ve-Zline?-Stejne-jako-v-akcnim-filmu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.089s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 02:32