Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Dirty Dancing Grand Opening v novém zlínském klubu Metro

Známá dvojka Tommy Rogers & Peet se svou nocí Dirty Dancing, která se i letos uchází v anketě O2 Dance Music Awards o přední příčky na pomyslné stupnici obliby mezi českými clubbery zavítá po dlouhé době do Zlína! Téměř po roční přestávce bude moci Zlín okusit čerstvou dávku house music na Dirty Dancning, která oficiálně odstartuje ostrý provoz nového zlínského klubu Metro.
Přidat na Facebook


Klub Metro, který naleznete v centru Zlína na Kvítkové ulici v budově hotelu Ondráš, připravil ve spolupráci s agenturou Xperience Production kromě Dirty Dancning také pravidelné residentní noci slavných českých klubů Mecca, Duplex a Studio 54 s jejich residenty. Každý měsíc se tak můžete těšit na kvalitní párty s DJ´s jako je Lafayette (Mecca Praha), Ronny (Duplex Praha), Enrico a Eagle (Studio 54 Praha) a samozřejmě dvojkou Tommy Rogers & Peet.

Bez nadsázky lze říci, že se Zlín díky úsilí klubu Metro konečně dočká kvalitní klubové zábavy, která v tomto městě dlouhou dobu chyběla! Pokud nechcete stát stranou, rychle utíkejte pro vstupenky na Dirty Dancning, která vypukne již tuto sobotu, 9.2. ve 21.00. Těšit se můžete samozřejmě na Tommyho Rogerse a Peeta, kterým připraví atmosféru DJ Ronny z pražského klubu Duplex. Nebude chybět ani oblíbený performer Milan SAXO Strnadel a klub se při této příležitosti převlékne do speciálního slavnostního kabátu!

Pokud by vám ani tohle nebylo málo, pak vás jistě uspokojí fakt, že si můžete domů odnést exklusivní promo CD Tommyho Rogerse a Peeta, namixované speciálně pro klub Metro. Na závěr snad jen nutno dodat, že všem doporučujeme zajistit si vstupenky na tuto akci v předprodeji (přímo v klubu Metro denně od 15 do 03 hodin), protože kapacita klubu je omezena. Více informací na www.metro-zlin.cz nebo na adrese info@xpp.cz Těšíme se na Vás!

.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 5. 2. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Dirty Dancing Grand Opening v novém zlínském klubu Metro. Vychytané.cz. [Online] 5. 2. 2008. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=941. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Dirty-Dancing-Grand-Opening-v-novem-zlinskem-klubu-Metro
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 03:37