Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Podnapilý muž "řídil" dopravu

V sobotu 2. února 2008 odpoledne přijala stálá služba Městské policie Zlín oznámení, že se na ulici Kvítková pohybuje podnapilý muž, který vstupuje do vozovky a zastavuje vozidla. Zastavuje.. no mít bílou čepici, tak je z něj hned dopravák ;) fotky v článku :)
Přidat na Facebook


Navíc měl mít krvácivé zranění v obličeji. Na místo byla ihned vyslána hlídka MP Zlín a dané místo bylo monitorováno kamerovým systémem. Když muž viděl přijíždět strážníky, najednou byl "uvědomělý" a přešel si na chodník. To už ale bylo pro něj pozdě, jelikož celé jeho protiprávní jednání bylo na kamerovém systému zaznamenáno. Strážníci u 30-ti letého muže provedli orientační dechovou zkoušku, nečekaně s výsledkem téměř 1,8 promile alkoholu v organizmu :)

Dále vzhledem ke skutečnosti, že dotyčný měl krvácivé zranění v obličeji, přivolali strážníci MP Zlín také rychlou záchrannou službu, která si jej posléze převezla k ošetření do BN Zlín.

Muže bude nyní čekat správní řízení na příslušném odboru města Zlín, kde mu hrozí pokuta do výše 2.000,-Kč.

Jak sama tisková mluvčí MPZlín Šárka Škubalová uvádí, "s tímto jednáním podnapilých osob se MP Zlín poslední dobou bohužel setkává až příliš často."

V pátečním odpoledni (2. února 2008) tak strážníci na MKDS zaznamenali obdobný případ. Na kamerách zaznamenali podnapilou ženu, která se úplně v poklidu procházela před projíždějícími vozidly na křižovatce ulic Štefánikova a Osvoboditelů. 46-ti letá žena, strážníkům dobře známá, ale orientační dechovou zkoušku odmítla. I její protiprávní jednání bude oznámeno na příslušný odbor města Zlín.

A tady máte ony slíbené fotky ;)

Zdroj: tisková zpráva Městské policie Zlín
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 4. 2. 2008 12:50
Prachař, Štěpán. 2008. Podnapilý muž "řídil" dopravu. Vychytané.cz. [Online] 4. 2. 2008. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=940. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Podnapily-muz-_ridil_-dopravu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.096s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 05:56