Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Studenti FMK odměňují odvážné

Letos již pátým rokem realizují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně ve spolupráci se Zlínským krajem, unikátní projekt s názvem Cena Salvator.
Přidat na Facebook


Ocenění se záštitou hejtmana Zlínského kraje, vyjadřuje poděkování členům Integrovaného záchranného sytému, ale i obyvatelům kraje, za čin v oblasti ochrany zdraví, majetku a bezpečnosti obyvatel, vykonaný nad rámec jejich služebních či občanských povinností. Projekt je studenty připravován v rámci předmětu Komunikační agentura, který umožňuje propojit teorii s praxí. Pro tento jubilejní 5. ročník projektu bylo vybráno motto:

STARAJÍ SE O TO NEJCENNĚJŠÍ, CO MÁTE
POSTAREJTE SE, ABY ZA TO BYLI OCENĚNI!

V období mezi 1. – 29. 2. 2008 budou na území celého Zlínska k vidění plakáty, které prostřednictvím tohoto motta budou vyzývat, abyste na Cenu Salvator nominovali ty, kteří si to podle Vás zaslouží. Nominovat lze dvěma způsoby. Buď přes webové stránky www.cenasalvator.cz nebo prostřednictvím nominačních pohlednic, které jsou k dispozici na stojanech umístěných na poštách, městských úřadech, vlakových nádražích, v nemocnicích a na mnoha dalších veřejných místech po celém kraji.

Tradičním sloganem akce je i letos heslo "Salvátor – způsob, jak poděkovat." Organizátoři tedy vyzývají: "Máte-li tedy ve svém okolí někoho, kdo si za svůj čin zaslouží Vaše díky, neváhejte a nominujte jej na Cenu Salvator. Zaslouží si, aby se o něm vědělo."
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pátek 1. 2. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Studenti FMK odměňují odvážné. Vychytané.cz. [Online] 1. 2. 2008. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=938. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Studenti-FMK-odmenuji-odvazne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.109s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 00:50