Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sonne Edition 4: Clubbing stage

O velikonoční neděli, tedy 23.března 2008 se otevřou brány dalšího volného pokračování zlínské párty Sonne Edition, která opět vypukne v kulturním stánku Topolná (areál Bůrovce) na uherskohradišťsku. Clubbing stage bude druhým doplňujícím tanečním floorem, který se ponese v duchu progressive housu a drum´n´ bassu.
Přidat na Facebook


Na této stagi se nám představí ve speciálním live actu producent a Dj Jordy, z ostravy přijede duo Piri a Mart Ravine. Lámává beaty nám rozvlní Dj Kita, Bear a nováček tohoto stylu Dj Kreizych ze Zlína.

Mart-Ravine
Progressive / Electro-house
(eclipticside.com, Ostrava)

www.idj.cz/martravine

S elektronickou hudbou se seznámil už v ranném mládí, tedy v době rozmachu kapely Prodigy a jiných vynikajících hudebních projektů. Pro tento styl měl vždy pochopeni a vřelý vztah, nicméně pevné kořeny byly položeny někdy kolem roku 2000. V té době začal pravidelně navštěvovat kluby, velké halové akce a letní festivaly (Depo, Barumba, Orion Hall, Citadela, Hradhouse ...).

Už skoro od začátku ho fascinovaly výstupy djs a koketoval s myšlenkou vlastního hraní. Po počátečních neúspěších a zkoušení doma si ho v roce 2003 všiml starý klub Olympia a Martin dostal příležitost účastnit se pořádání taneční akce. Jeho první a velmi úspěšná zkušenost s hraním před lidmi.

Od tohoto vystoupeni se vše změnilo. Přišli pozvánky k hraní na různých akcích, podílení se na jejich organizaci a pořádání vlastních, převážně techno a electro akcí. Ve stylu techna se shlédl a do dnes na něj nedá dopustit. I přesto vždy preferoval více funky a groove zvuk, který tehdy nebyl až tak populární, jako dnes.

V roce 2005 přijal přezdívku ANATHEA a namíchal 2 sety. Jeden funky house a druhý minimal. Bylo to první oficiální přilnutí ke stylu house a set SUMMER House @ Anathea (2005) si prošel úspěšnou internetovou kariérou.

Ke sklonku roku 2006 se vrátil do znovu otevřeného klubu Olympia, kde se krom svého "klasického" techna snažil prosadit house v dá se říct progressive / electro / minimal podobě.

V současné chvíli nastala emigrace do Ostravy a spolupráce s Ecliptic Side Crew (resp. Djem Pirim) na pořádání vlastních akcí.

Vystupoval po boku těchto DJs a umělců
James Dean (uk), Relentless (uk), Bob Mustard (uk), Ri-Ra (irl), VanVega (rus), Boris Carloff (k-Not Photogenic), Ian Blond, Luis, Lucasch, Piri, Mildee, Dejan, Kita, Raa.o, Taureen, K.Sandra, Alleki, Proovan, Tchunhas, Woitta, Malpa Duo ...

Piri
Tech-electro / Progressive house
(eclipticside.com, Ostrava)

www.idj.cz/piri

Ovlivněn především kapelou Depeche Mode a projekty typu Autechre Aphex Twin, Biosphere, The Orb, The Future Sound Of London začíná s hraním v roce 1996, pouštěním ambientních a electro CDs na chill out parties. Rok na to, za přispění DJ Gospy a DJ Pad-my (Blochemy), přechází na mixování vinylových desek. Souběžně s tím dochází u Piriho ke změně hudební produkce z chill outu na taneční hudbu (dnes je to především progressive house).

V současnosti hraje hudbu na pomezí tech, electro, progressive house občas s prvky trance music. Je rezidentem klubové noci Smoke Essence v klubu Cafe De La Ostrava na Stodolní ul. v centru Ostravy. Počínaje lednem roku 2007 má také svou noc Enjoy The Music v klubu Fabric, který je považován za jeden z nejlepších v České republice.

Je také zakladatelem drum & bassového projektu LookingBass (dj + live bass + mc) se kterým vystupoval na parties po boku takových hvězd jako jsou Andy Haze (uk), Palotai (hu), Falcon (nl) atd. I když už několik let dává přednost tzv. „rovným“ beatům, občas se vrací ke svým drum & bassovým deskám (pod pseudonymem DJ 3.14RI).

Vystupoval po boku těchto DJs a umělců
Space DJz (uk), John Gibbons (irl), Chris Cowie (uk), Cj Bolland (be), Sonique (uk), Chris Sadler (uk), Ogi (hr), Angelo Mike (pl), Diana D'rouz (pl), Le Blanc (nl), Lucca, Michael Burian, Lady Jane, Peet + Tommy Rogers, Mildee...

SONNE EDITION 4
KD - Topolná u Uherského Hradiště, CZ (areál Bůrovce)
Ne 23/03/2008
vstupné: 100 czk
web: http://sonne.freeparties.net

Main stage:

ORBITH (Sound of Mersey, www.djorbith.com)
Lucasch vs. Coma SPECIAL SET "4decks" (Strobe.cz)
Xtr vs. Wizard (oh-la-la.dj)
Marcco – Imp (Cybertronic.dj)
Mildee (Strobe.cz, rezident Sonne Edition)
Martini (JZD promotion)

Clubbing stage: Jordy (live), Kita, Piri, Mart-Ravine, Kreizych, Bear
Special: 3barevná laser show
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
úterý 29. 1. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Sonne Edition 4: Clubbing stage. Vychytané.cz. [Online] 29. 1. 2008. [Citace: 27. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=936. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sonne-Edition-4:-Clubbing-stage
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.127s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.239.75.52
Serverový čas: neděle 27. listopadu 2022 12:58