Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Horké zprávy z kanadského Vancouveru!

Co bych rozhodně nečekal, že budeme informovat i o narozeninových parties ve Vancouveru v Kanadě. Jenže.. To by tam nesměl být Tom Malár, ve čtvrtek 25. ledna 2008 večer, a to by u toho nesměl taky být bubeník skupiny Nickelback Daniel Adair! Jak se chlastá ve Vancouveru? V článku!
Přidat na Facebook
Tak předně by bylo vhodné říci, co vůbec dělá Zlíňák Tom Malár ve Vancouveru. Tom skládá s Kanaďany novou muziku, přednáší hudební skladbu a základy hudebního průmyslu na středních školách a právě je ve fázi získávání uměleckého víza. Ono se vám to možná nezdá, ale dokonce se mu povedla i taková skvělá věc, že podepsal autorskou smlouvu s EMI publishing jako skladatel. Nicméně Česko o Toma nepřijde, právě mimochodem dodělává s producentem Petrem Fiderem novou desku už lehce pozapomenutého projektu Verona. Nová deska bude otextovaná právě Tomem.

Štěpán: A tahle deska Verony, jaký styl? Tvoje klasické r´n´b, nebo odskok k "rytmičtějším tónům", resp. dance? :)
Tom: Je to klasický sound Verony, takže Dance/Pop. Není to úplně můj styl, ale myslím si, že nová deska bude výborná, a navíc je to pro mě rozhodně zajímavá zkušenost a dobrý business. Navíc deska bude distribuovaná v Evropě a Asii, a byl bych hloupý, kdybych tu nabídku nepřijal. První single z této desky "You Gotta Move On" se stal zatím nejúspěšnější skladbou Verony a jsem rád, že jsem pod ní textařsky podepsaný já.

Š: A když už mluvíme o Veroně, který single je od nich nařadě, co jsi otextoval?
T: Stay With Me.. Petr Fider udělal velmi chytlavou melodii a věřím, že bude single stejně úspěšný, jako ten první.

Š: Že by sis zrovna stěžoval na to, že se nudou mlátíš do zdi, to asi ne, co..? :)
T: To máš pravdu, vážně se nenudím. Jsem v jednom kole, ale dělám to, miluji. Takže mi to vůbec nevadí, naopak. Odpočinek pak bude v Česku, nejlépe na nějaké vychytané party ;)

Š: Co možná lidi neví, už delší dobu pracuješ v LA. Co konkrétně? Skládáš? Neustále pro jiné, nebo už konečně i sobě? :)
T: Zatím se soustředím jen na jiné projekty, díky smlouvě s EMI publishing mám možnost dostat své věci hodně daleko... Pak už jen bude záležet na tom, jestli bude moje tvorba dost dobrá, a jestli se bude líbit interpretům, nahrávacím společnostem nebo lidem z A&R. Sólovou kariéru jsem na čas odložil k ledu, soustředím se výhradně na skládání a produkování. S Headdym mimochodem chystáme zase pár nových věcí na jeho novou desku. Už brzy vyjde první pecka "U Make Me Better", na které zazpívá i Alice (bude zpívat s Le Mondem v sobotu na Eurovizi). Navíc - zase chystáme Ghetto Jamz Party, takže Zlín se má zase na co těšit ;) Takže se nenudím... Ale už mi docela chybí pravá česká party :-)

Š: Hele, když už jsme u těch pařeb, jak vypadají večírky v LA nebo ve Vancouveru? Čím se to liší od Česka?
T: LA - je to všechno víceméně jen o businessu. Sejdou se lidi z brandže a provádí se networking (seznamování se). Vyměňují se kontakty, domlouvají se kšefty a spolupráce. Pak se všichni nacpou, dají si jeden malý drink a pádí rychle domů. Narozdíl tomu ve Vancouveru je to v tomto o něco blíž těm našim akcím evropským. Ale dá se říct, že od té doby, co jsem odletěl z ČR, tak jsem pořádnou zábavu nepoznal. Respektive je teď moji zábavou hudba na plný úvazek. Od rána do noci, od pondělí do neděle..

Š: Takže momentálně Vancouver. Jak si se tam vůbec vlastně dostal?
T: Do Vancouveru jsem se dostal kvůli práci a kamarádům, také přes skladatele Vince DeGiorgio, který v 90. letech objevil *NSYNC a tím dal světu Justina Timberlakea :) Díky bohu :) Dal mě tady do kupy s několika skvělými skladateli, abych se nenudil :) A protože potřebuju umělecké vízum, o které se dá požádat jen na abasádách, tak nejblíž byl Vancouver v Kanadě. Teda pokud nepočítám město Tijuana v Mexiku, což je prý strašná díra :-)

Š: Mluvil jsi o tom večírku :)
T: Jasně. Byl jsem pozvaný na narozky jednoho kytaristy a skladatele, no a jeho kámoš je právě i ten Daniel Adair, bubeník Nickelbacku. A tak jsme se dali hned do řeči :-) Po chvíli jsem zjistil, že je napůl z Česka. Jeho mamka pochází z Aše. Samozřejmě, že se to muselo hned zapít Jägermeisterem :) Domluvili jsme si i případnou skladatelskou spolupráci, což by mohl být zajímavý crossover mezi R&B a alternativním rockem.zleva: Daniel Adair, Tom Malar, David AnthonyŠ: Hele doufám, že u toho zase budeme, až budeš textovat i Nickelbacky :)
T: Fajn by to bylo, to ale asi nehrozí :-) Kluci si píšou vše sami, a já už se chci výhradně soustředit jen na hip hop a r´n´b..

Š: Poslední - je někdo známej, komu si něco skládal? Myslím v USA nebo Kanadě..
T: Zatím skládám pro projekty EMI (i když některé věci si možná nechám pro svoji druhou desku). Obdržel jsem seznam několika umělců z US, kteří čekají na songy.. Jsou mezi nimi velmi zajímavá a známá jména, ale nerad bych o tom ještě teď mluvil. Na to je ještě příliš brzy, a tak daleko ještě nejsem. Mám připravených asi 25 skladeb. Dema těchto songů se začnou točit hned, jak se vrátím do LA. Pak se teprve začnou rozesílat různým umělcům. Ale říkám, nerad bych to zakřiknul.

No nic, my taky přejeme, a doufáme, že u toho budeme první ;)

Tom Malár:
myspace.com/simplyrnb

Daniel Adair:
myspace.com/danieladair1
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 26. 1. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Horké zprávy z kanadského Vancouveru!. Vychytané.cz. [Online] 26. 1. 2008. [Citace: 9. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=935. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Horke-zpravy-z-kanadskeho-Vancouveru!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.088s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pátek 9. prosince 2022 04:45