Aktuální akce
pátek 22. února 2019
ÚHOŘI MAJÍ NABITO - PREMIÉRA
19:30 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
Gorgon City
21:00 Roxy, Praha
Gorgon City
sobota 23. února 2019
JAK VYCVIČIT DRAKA 3 3D - PREMIÉRA
14:15 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
SHAKIN‘ STEVENS
21:00 Forum Karlín, Praha 8 - Karlín
SHAKIN‘ STEVENS
Urban Legends 12 w/ Funk D´Void
21:00 Cross Club, Praha 7
Funk D´ Void (UK), El Prevost (UK/live), Floex, Slater & Urban Legends feat. Filip Markes (live), Schwa, Fatty M, Pavel Bidlo, Josef Sedloň, 4BeCome1, Biodan
CLIMAX
23:00 Roxy, Praha
Chris Sadler
neděle 24. února 2019
ZELENÁ KNIHA - PŘEDPREMIÉRA
20:15 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
pondělí 25. února 2019
ALITA: BOJOVÝ ANDĚL 3D
18:45 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
FREE MONDAYS
21:00 Roxy, Praha
djs: Leemac, Jean Luc, Future
úterý 26. února 2019
PSÍ DOMOV
17:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
Deaf Havana
21:00 Café V lese, Praha
Deaf Havana
středa 27. února 2019
SPOLU TO DÁME (FKS)
14:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
VŠICHNI TO VĚDÍ - PREMIÉRA
17:45 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
ISHORTS: OSCAR 2019 – HRANÉ
19:15 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
Calvin Love
21:00 Café V lese, Praha
Calvin Love
Modeselektor
21:00 Roxy, Praha
Modeselektor

Horké zprávy z kanadského Vancouveru!

Co bych rozhodně nečekal, že budeme informovat i o narozeninových parties ve Vancouveru v Kanadě. Jenže.. To by tam nesměl být Tom Malár, ve čtvrtek 25. ledna 2008 večer, a to by u toho nesměl taky být bubeník skupiny Nickelback Daniel Adair! Jak se chlastá ve Vancouveru? V článku!
Přidat na Facebook
Tak předně by bylo vhodné říci, co vůbec dělá Zlíňák Tom Malár ve Vancouveru. Tom skládá s Kanaďany novou muziku, přednáší hudební skladbu a základy hudebního průmyslu na středních školách a právě je ve fázi získávání uměleckého víza. Ono se vám to možná nezdá, ale dokonce se mu povedla i taková skvělá věc, že podepsal autorskou smlouvu s EMI publishing jako skladatel. Nicméně Česko o Toma nepřijde, právě mimochodem dodělává s producentem Petrem Fiderem novou desku už lehce pozapomenutého projektu Verona. Nová deska bude otextovaná právě Tomem.

Štěpán: A tahle deska Verony, jaký styl? Tvoje klasické r´n´b, nebo odskok k "rytmičtějším tónům", resp. dance? :)
Tom: Je to klasický sound Verony, takže Dance/Pop. Není to úplně můj styl, ale myslím si, že nová deska bude výborná, a navíc je to pro mě rozhodně zajímavá zkušenost a dobrý business. Navíc deska bude distribuovaná v Evropě a Asii, a byl bych hloupý, kdybych tu nabídku nepřijal. První single z této desky "You Gotta Move On" se stal zatím nejúspěšnější skladbou Verony a jsem rád, že jsem pod ní textařsky podepsaný já.

Š: A když už mluvíme o Veroně, který single je od nich nařadě, co jsi otextoval?
T: Stay With Me.. Petr Fider udělal velmi chytlavou melodii a věřím, že bude single stejně úspěšný, jako ten první.

Š: Že by sis zrovna stěžoval na to, že se nudou mlátíš do zdi, to asi ne, co..? :)
T: To máš pravdu, vážně se nenudím. Jsem v jednom kole, ale dělám to, miluji. Takže mi to vůbec nevadí, naopak. Odpočinek pak bude v Česku, nejlépe na nějaké vychytané party ;)

Š: Co možná lidi neví, už delší dobu pracuješ v LA. Co konkrétně? Skládáš? Neustále pro jiné, nebo už konečně i sobě? :)
T: Zatím se soustředím jen na jiné projekty, díky smlouvě s EMI publishing mám možnost dostat své věci hodně daleko... Pak už jen bude záležet na tom, jestli bude moje tvorba dost dobrá, a jestli se bude líbit interpretům, nahrávacím společnostem nebo lidem z A&R. Sólovou kariéru jsem na čas odložil k ledu, soustředím se výhradně na skládání a produkování. S Headdym mimochodem chystáme zase pár nových věcí na jeho novou desku. Už brzy vyjde první pecka "U Make Me Better", na které zazpívá i Alice (bude zpívat s Le Mondem v sobotu na Eurovizi). Navíc - zase chystáme Ghetto Jamz Party, takže Zlín se má zase na co těšit ;) Takže se nenudím... Ale už mi docela chybí pravá česká party :-)

Š: Hele, když už jsme u těch pařeb, jak vypadají večírky v LA nebo ve Vancouveru? Čím se to liší od Česka?
T: LA - je to všechno víceméně jen o businessu. Sejdou se lidi z brandže a provádí se networking (seznamování se). Vyměňují se kontakty, domlouvají se kšefty a spolupráce. Pak se všichni nacpou, dají si jeden malý drink a pádí rychle domů. Narozdíl tomu ve Vancouveru je to v tomto o něco blíž těm našim akcím evropským. Ale dá se říct, že od té doby, co jsem odletěl z ČR, tak jsem pořádnou zábavu nepoznal. Respektive je teď moji zábavou hudba na plný úvazek. Od rána do noci, od pondělí do neděle..

Š: Takže momentálně Vancouver. Jak si se tam vůbec vlastně dostal?
T: Do Vancouveru jsem se dostal kvůli práci a kamarádům, také přes skladatele Vince DeGiorgio, který v 90. letech objevil *NSYNC a tím dal světu Justina Timberlakea :) Díky bohu :) Dal mě tady do kupy s několika skvělými skladateli, abych se nenudil :) A protože potřebuju umělecké vízum, o které se dá požádat jen na abasádách, tak nejblíž byl Vancouver v Kanadě. Teda pokud nepočítám město Tijuana v Mexiku, což je prý strašná díra :-)

Š: Mluvil jsi o tom večírku :)
T: Jasně. Byl jsem pozvaný na narozky jednoho kytaristy a skladatele, no a jeho kámoš je právě i ten Daniel Adair, bubeník Nickelbacku. A tak jsme se dali hned do řeči :-) Po chvíli jsem zjistil, že je napůl z Česka. Jeho mamka pochází z Aše. Samozřejmě, že se to muselo hned zapít Jägermeisterem :) Domluvili jsme si i případnou skladatelskou spolupráci, což by mohl být zajímavý crossover mezi R&B a alternativním rockem.zleva: Daniel Adair, Tom Malar, David AnthonyŠ: Hele doufám, že u toho zase budeme, až budeš textovat i Nickelbacky :)
T: Fajn by to bylo, to ale asi nehrozí :-) Kluci si píšou vše sami, a já už se chci výhradně soustředit jen na hip hop a r´n´b..

Š: Poslední - je někdo známej, komu si něco skládal? Myslím v USA nebo Kanadě..
T: Zatím skládám pro projekty EMI (i když některé věci si možná nechám pro svoji druhou desku). Obdržel jsem seznam několika umělců z US, kteří čekají na songy.. Jsou mezi nimi velmi zajímavá a známá jména, ale nerad bych o tom ještě teď mluvil. Na to je ještě příliš brzy, a tak daleko ještě nejsem. Mám připravených asi 25 skladeb. Dema těchto songů se začnou točit hned, jak se vrátím do LA. Pak se teprve začnou rozesílat různým umělcům. Ale říkám, nerad bych to zakřiknul.

No nic, my taky přejeme, a doufáme, že u toho budeme první ;)

Tom Malár:
myspace.com/simplyrnb

Daniel Adair:
myspace.com/danieladair1
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 26. 1. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Horké zprávy z kanadského Vancouveru!. Vychytané.cz. [Online] 26. 1. 2008. [Citace: 23. 2. 2019.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=935. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Horke-zpravy-z-kanadskeho-Vancouveru!
Rozhodně vychytané akce, které byste si neměli nechat ujít..
so 23.02.2019
(Cross Club, Praha 7)
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2019
Vaše IP: 54.90.204.233
Serverový čas: sobota 23. února 2019 00:28