Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Velké změny v Ostravě – Klub Fabric hlásí rozsáhlou rekonstrukci

Přidat na Facebook
V červnu jsme odstartovali v asi nejznámějším klubu Moravskoslezského kraje největší rekonstrukci v jeho historii. Po 15 letech provozu se jeho prostory zásadním způsobem změní k větší pohodlnosti a spokojenosti všech jeho návštěvníků. Společně s rekonstrukcí přichází facelift loga, změna celého konceptu klubu a to nejzásadnější – změna provozovatele a managementu klubu. To vše odstartujeme první zářijový víkend dvěma velkolepými otevíracími akcemi.Po dlouhém uvažování jsme se rozhodli pro facelift loga. „Chtěli jsme nastartovat novou etapu klubu na dalších minimálně 15 let a tato decentní úprava nám nakonec vyšla jako jeden z logických kroků. Chceme všem vzkázat, že Fabric zůstává tady, ale prochází změnami,“ komentujte tento krok Jiří Ramík aka Dj C.phone, jeden ze dvou nových provozovatelů klubu Fabric.Pro fanoušky klubu není připraven jen facelift loga, ale i změna celého konceptu klubu. Od nové klubové sezóny, která začne první víkend v září se mohou těšit na to, že klub Fabric bude otevřen každý pátek i sobotu. Připravují se i studentské akce přes týden, stejně jako večírky před státními svátky. „Chceme pravidelné akce, aby lidé věděli, že klub je otevřen pravidelně a najdou zde zábavu kdykoliv přijdou.“ vysvětluje tuto myšlenku druhý z nového dua provozovatelů Martin Pluhař aka DJ Elvis.Program klubu bude daleko pestřejší a bude mít širší záběr jak v hudebních stylech, tak v typech akcí. Budou zde taneční párty stylově zaměřené na Drum and Bass, House, Techno, Hip Hop, Urban, EDM, Trance, Reggae, Psytrance a mnoho dalších. V plánu jsou i vystoupení živých umělců a kapel. Netaneční program bude nabízet různé fashion show, workshopy a mnoho dalšího. Prostor klubu je možno využít i pro korporátní akce typu firemních večírků či konferencí.S novým vedením se pojí i nejviditelnější změna pro stávající i budoucí návštěvníky Fabricu. Kompletní rekonstrukce začala v červnu a v klubu nezůstal kámen na kameni. Nové umístění bude mít hlavní stage. Nový bude i vchod do klubu, jež nyní bude vést ze zahrádky na ulici Poděbradova. Další změny budou nové dispozice barů, kompletně nový zvuk Spektrix od firmy Adamson, nový světelný park, 3D projekce, kterou nenajdete v žádném jiném klubu v okolí, využití nových LED technologií, vysokorychlostní Wi-Fi pro návštěvníky nebo nový web. „V plánech je i kompletní rekonstrukce zahrádky před klubem a věříme, že se nám toho podaří stihnout do září co nejvíce. Změny budou ale probíhat i po znovuotevření a tím pádem se fanoušci mohou těšit na stále nové vylepšení,“ vyjmenovává některé kroky stavebních prací Elvis.

Rekonstrukce celého klubu je opravdu rozsáhlá a naše plány opravdu velké. Už teď víme, že část z nich se kvůli různým důvodům nestihne a proto slavnostním znovuotevřením změny a vylepšení rozhodně nekončí! V průběhu následujících měsíců je v plánu rekonstrukce bývalých garáží, kde při letošní 15-tých narozeninách byla umístěna druhá stage. V plánu je tam vybudovat denní bar, herní zónu a VIP prostory. Dále chceme podstatně rozvinou systém klubových karet, na které bude možné časem čerpat množství výhod – od výhodnějších vstupenek, až po levnější drinky na barech a další zvýhodnění. „Jednou z mnoha zásadních novinek, které se ani nevlezou do jedné zprávy bude provoz denního baru a v co nejkratší době možnost koupě teplého občerstvení přímo v klubu“ zmiňuje C.phone.Už teď se těšíme na všechny návštěvníky klubu Fabric. Věříme, že budou nadšení a spokojení s tím, kam se klub po 15 letech na scéně posouvá a že se budou pravidelně a v hojném počtu vracet. Chceme pomoci oživit nejen ostravskou klubovou scénu a kulturní život. Budeme dělat vše pro to, aby to tak bylo a podařilo se nám to. A tak neváhejte a sledujte nás na všech sociálních sítích a webech a klidně nám pište vaše postřehy a nápady. Budeme se je snažit postupně naplňovat stejně, jako si my naplňujeme Fabricem naše sny. Na viděnou už první zářijový víkend v klubu Fabric Ostrava!

www.fabric.cz
www.facebook.com/fabric.ostrava
www.instagram.com/fabric_ostrava

Dodal: Matyáš Ožana
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 5. 8. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Velké změny v Ostravě – Klub Fabric hlásí rozsáhlou rekonstrukci. Vychytané.cz. [Online] 5. 8. 2015. [Citace: 16. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9331. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Velke-zmeny-v-Ostrave-–-Klub-Fabric-hlasi-rozsahlou-rekonstrukci
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.233.242.67
Serverový čas: úterý 16. dubna 2024 18:43