Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Parov Stelar Band se v prosinci vrátí do Brna

Po vyprodaném pavilonu G1 a aréně HANT v Bratislavě, přijíždí kompletní sestava THE PAROV STELAR LIVE po necelých dvou letech zpět do Brna, aby představila své nové album The Demon Diaries, ale také starší hity v novém koncertním zpracování a za přítomnosti speciálních hostů skupiny.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Parov Stelar Band
pátek 11. prosince 2015 20:00
(konec +- sobota 12. prosince 2015 03:00)
BVV
Brno (CZ)
Jelikož se dá očekávat, že koncert bude brzy vyprodaný, doporučujeme s nákupem vstupenek neotálet a nepodcenit tuto jedinečnou šanci opět slyšet Parov Stelar LIVE!

Elektroswing patří v dnešní době snad k nejvíce oblíbeným tanečním stylům, i když se stále jedná o poměrně „mladou“ záležitost. U zrodu tohoto směru stál – ve svých začátcích ještě poměrně neznámý MARCUS FÜREDER, dnes už vystupující pouze coby „PAROV STELAR“. Původem DJ, jehož hlavním zaměřením bylo techno a minimal, byl také velkým fanouškem jazzu, swingu a blues. A stačilo málo – spojit tyto právě docela vzdálené směry a přidat do hitu od jedné z největších jazzových zpěvaček všech dob – „Billie Holiday“ rytmus a velký objev byl na světě. Marcus tak začíná stále více experimentovat, své oblíbené žánry míchá dohromady a postupně píše i své vlastní kousky.V roce 2004 Marcus vystupuje už coby „Parov Stelar“ a zakládá i svou vlastní nahrávací společnost Etage Noir Recordings. Už jedny z jeho prvních oficiálních počinů - "KissKiss EP" a deska "Rough Cuts" se setkávají s velkým zájmem veřejnosti. Spojením elektronické hudby s živými nástroji a specifickou atmosférou, vycházející ze 30. let 20. století, se mu podařilo stvořit jedinečnou a nezaměnitelnou hudbu. Jeho originální a nostalgické retro nahrávky 30. let s příměsí elektronických beatů způsobily v hudebním světě velkou senzaci – a kromě koncertních hal je můžeme stále častěji slýchat také ve filmech, nebo v reklamách.

Parov Stelar si později ke svému vystupování přizval také živé nástroje – až vznikl šestičlenný The Parov Stelar Band, se zpěvačkou Cleo Panther. Jejich strhující show je vyhledávána příznivci po celé Evropě i v zámoří. V České republice si The Parov Stelar Band díky svým dosavadním excelentním vystoupením vybudoval velkou základnu věrných fanoušků.

V Brně se Vám The Parov Stelar Band poprvé představil v březnu roku 2014 – a jeho show byla okamžitě vyprodaná – a nejinak tomu bylo také o několik měsíců později, v bratislavské HANT Aréně. Na těchto koncertech The Parov Stelar Band představil své dosavadní hity a album The Art of Sampling a díky živému podání, v čele s charismatickou zpěvačkou Cleo Panther, se jednalo o naprosto výjimečnou show.

Parov Stelar LIVE se po tomto fenomenálním úspěchu do Brna po téměř dvou letech vrací – tentokrát svým mnoha českým i slovenským fanouškům představí v rámci koncertního turné své zbrusu nové album The Demon Diaries, nebudou ale chybět jeho starší hity! Pokud jste už některé ze singlů z nového alba slyšeli, jistě už tušíte, že se bude jednat opět o velkolepý zážitek. Právě album The Demon Diaries je výjimečně hodnoceno také hudebními kritiky – v mnoha ohledech se jedná o zatím nejvýraznější, nejosobitější a nejzábavnější hudební počin, který má Parov Stelar „na svědomí“.

11. prosince 2015, v pavilonu B na brněnském výstavišti, se tak máte rozhodně na co těšit! PAROV STELAR LIVE a The Demon Diaries!

Jelikož se dá očekávat, že koncert bude brzy vyprodaný, doporučujeme s nákupem vstupenek neotálet a nepodcenit tuto jedinečnou šanci opět slyšet Parov Stelar LIVE!
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 3. 8. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Parov Stelar Band se v prosinci vrátí do Brna. Vychytané.cz. [Online] 3. 8. 2015. [Citace: 16. 4. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9326. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Parov-Stelar-Band-se-v-prosinci-vrati-do-Brna
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.233.242.67
Serverový čas: úterý 16. dubna 2024 19:46