Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

Air festival ruší další stage

Máme pro vás další krátkou newsku k letošnímu Air festivalu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
AIR Festival 2015
pátek 7. srpna 2015 18:00
(konec +- sobota 8. srpna 2015 04:00)
Sunpark
Hradec Králové (CZ)
Kromě již avízované informace, že festival nebude mít ve své podstatě žádného slibovaného headlinera, osekává stagee a snižuje vstupné, jsme se aktuálně dozvěděli, že bez jakéhokoli upozornění, či vzájemné domluvy, zrušili další stage a to DNB stage, která měla skvělé ohlasy a lidi se na ní velmi těšili.

Dle informací od WAB projectu, jenž měli být orgánizátory této stagee, s nimi organizátoři již delší dobu absolutně nekomunikují a dá se říci že je ve své podstatě ignorují. Níže přikládáme jejich oficiální vyjádření, které zveřejnili v rámci svých Facebook stránek. Doporučujeme přečíst!

Program festivalu je tedy (kromě JZD stagee - ta by měla být separé někde úplně jinde) postaven na mainstreamových djs ( kteří ve své podstatě hrají to samé, jen v jiných koutech republiky), které potkáváte celý rok na svých akcích a po klubech a na ne zcela známých jménech, kteří se přifrcli buď ke svým kamárádům a nebo je tam prostě někdo pozval z různých důvodů (ten hlavní je dle našeho skromného názoru hlavně nízká cena honoráře). Zkrátka na pár vyjímek lineup opravdu jak někde v kulturáku v Horní Dolní!

Položme si tedy otázku? Proč podporovat takovéto jednání a (ne) organizovanost svou přítomností a svými penězmi? Není přesto všechno v naší domovině stále dosti profesionálních a "upřímných" festivalů?

Zdroj:
WAB project ( http://www.facebook.com/wabproject )

!!Oficiální vyjádření k AIR festivalu!!

Zdravím všechny naše fanoušky.
Jak jistě víte, 7 až 8.8.2015 se měl konat AIR Festival v Hradci Králové na letišti. Hned po velice úspěšném prvním ročníku pro naší wab dnb stage nás oslovil pořadatel s nabídkou další spolupráce pro letošek. Vše se zdálo pro nás neměnné až na fakt, že pořadatel již od ledna začal na události a své fanpage, slibovat velká zahraniční jména, která však s ubývajícím časem stále chyběla. Nu což, řekli jsme si, je to jejich hlavní stage a my máme veškeré hudebníky v naší režii na naši stage domluvené už dlouhou dobu dopředu, takže se nás to netýká. S přibývajícím časem a blížící se událostí, jsem pochopitelně začali být trošku nervozní, jelikož velká jména na hlavní stage stále nepřicházela a účastníci přihlášení na události (kterých je bezmála 3200) začali být mírně nervozní. K tomu značně přispěla i absolutní nekomunikace pořadatele na události, neodpovídání na jakékoli otázky fanoušku a učastníků, které vyvrcholilo jejich vyjádřením, že se událost přesune do areálu Sun parku, kde má pořadatel svoje aktiva. Pro jistotu celou událost uzavřeli s přidáváním příspěvků, aby návštěvníci nemohli dál psát rozhořčené dotazy nebo připomínky.

Takže suma sumárum z deseti stage mohli nabídnout pouze dvě až tři. Naše reakce proběhla obratem, zda se tedy s námi počítá, jelikož máme už od minulého roku zajednaný zvuk, umělce, barmany, zásoby na bar vybavení atd. Nemusím snad nikomu vysvětlovat, že tyto věci nejsou rozhodně zdarma..Byli jsme cca měsíc nazpět ujištěni, že vše proběhne dle domluvy. Po té se dokonce na týden objevil v programu na události i lineup na naši wab dnb stage, který však byl záhy smazán a už jsme začali tušit to nejhorší, pořadatel přestal zvedat telefony, odpovídat na maily, sms, zprávy zde na facebooku a upozornění na události i na svojí fanpage. Tato smutná skutečnost nás vedla k tomu, že s námi letos, ještě slušně řečeno "vyjebali", stejně jako s Vámi návštěvníky.

Pojďme si to tedy shrnout. Pořadatel prodával vstupenky za předražené peníze za dva dny párty, která se měla konat v úplně jiném prostředí, kde měli vystupovat úplně jiní umělci a celkově měl mít festival tak trochu jinou podobu...

Tímto bychom se chtěli od celé této nepříjemné situace distancovat a pevně věříme, že si budeme příště vybírat lepší pořadatelé ke spolupráci a Vy fanoušci si budete tak moci užít párty bez těchto zbytečných tahanic.

Autor: Vychytane.cz
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 31. 7. 2015 12:00
Chovancová, Michaela. 2015. Air festival ruší další stage. Vychytané.cz. [Online] 31. 7. 2015. [Citace: 4. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9323. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Air-festival-rusi-dalsi-stage
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.143s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: pondělí 4. července 2022 01:54