Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
úterý 25. června 2019
PHIL COLLINS: Still Not Dead Yet Live
21:00 O2 Arena, Praha
PHIL COLLINS
SLAYER: FINAL WORLD TOUR
21:00 Tipsport Aréna , Praha
SLAYER
Rock for People Concerts: Brass Against
21:00 Fléda, Brno
Brass Against
TUNESDAY
23:00 Roxy, Praha
středa 26. června 2019
Kool & the Gang
21:00 Forum Karlín, Praha 8 - Karlín
Kool & the Gang
MARK KNOPFLER
21:00 O2 Arena, Praha
MARK KNOPFLER
AVENUE 33
23:00 Roxy, Praha
čtvrtek 27. června 2019
Walk Off The Earth
21:00 Forum Karlín, Praha 8 - Karlín
Walk Off The Earth
YESTERDAY
21:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
PLACES + FACES (UK)
23:00 Roxy, Praha
pátek 28. června 2019
Fingers Up 2019
15:00 Morava Camp, Mohelnice
Mystic Sk8 Cup 2019
21:00 Skate Park Štvanice, Praha
tba.
SLUNCE JE TAKÉ HVĚZDA
21:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
SUBLIME
23:00 Roxy, Praha
sobota 29. června 2019
Melvins

21:00 Lucerna - Music Bar, Praha
Melvins

Mystic Sk8 Cup 2019
21:00 Skate Park Štvanice, Praha
tba.
ANNABELLE 3
21:00 Multikino Golden Apple Cinema, Zlín
CLIMAX
23:00 Roxy, Praha
Reklama. Chcete ji také?

Hip Hop Stage.com radio se transformovalo na Allelements.net radio!!!

Poslední dobou jsme totiž pečlivě pracovali na zprovoznění RÁDIA ALLELEMENTS které vzniklo z HIPHOPSTAGE.COM RÁDIA! To je teď konečně tady a já jsem rád, že Vám mohu představit jeho premiéru.
Přidat na Facebook
Rádi a s oblibou se chlubíme, že jsme jedním z nejprogresivnějších webmagazínů v českých luzích a hájích, takže jsem rád, že nyní mohu říct, že jsme prvním hiphopovým e-magazínem, který přináší tuto službu v takovém rozsahu. Navíc pro vás máme několik zajímavých překvapení.

JUKEBOX
Hned z kraje musím upozornit na revoluční novinku na poli streamovaného poslechu hip hopu. Nepřetržitě je tu totiž pro vás k dispozici jukebox, kde si můžete vybrat nahrávku, na kterou máte zrovna chuť. Ta se potom zařadí do fronty a jakmile se dostane na řadu, stačí jen poslouchat. Výběr tracků budeme samozřejmě neustále rozšiřovat.

POŘADY
Protože Rádio allElements vzniklo prakticky fúzí s internetovým projektem hiphopstage.com, převzali jsme i původní pořady, které však budou z části doplněny v blízké době novými, chystáme jich hned několik. Obrodou prošla například hitparáda TOP 9, která bude odrážet jak dění ve světě, tak dění u nás a tady na webu - každý týden nabídne několik nových aktuálních skladeb, o kterých budete hlasovat. Na svém místě potm zůstal originální pořad Fish'N'Chips, který se jako jediný věnuje grimeové a potažmo UK Garage scéně. Prozatímní program naleznete zde nebo prostě v sekci program v modulu rádia v levém sloupci webu.

ARCHÍV
Další zajímavostí, i když spíše povinností, je archív, kde se čas od času objeví záznam některého z našich pořadů. Nevylučujeme, že se tu občas objeví i nějaký zajímavý bonus.

JAK NÁS NALADIT & EXKLUZÍVNÍ TOOLBAR
Na tomto poli poskytujeme hned několik způsobů, kterými nás budete moci naladit. Buď použijete nejpřímější cestu a vyberete si v modulu rádia (standardně bude zatím fungovat pouze kvalita 64 kb/s, při moderovaných pořadech přibude 32 kb/s a 128 kb/s) nebo si stáhnete program allElements Radio Player, který stačí jen zapnout ve svém počítači - posloucháte aniž by jste museli zapínat internetový prohlížeč.

Nejlepší volbou je stáhnout si náš allElements Toolbar, který vám kromě přehrávače nabídne pole pro vyhledávání (Google), RSS čtečku na domácí zprávy (+ zprávy z našeho webu), předpověď počasí nebo třeba obdobu chatu s ostatními uživateli. Je jen málo důvodů proč si ho nestáhnout hned teď.


NOVÁ DOMÉNA ALLRAP.CZ
Přestože jde o Rádio allElements, pro vaše pohodlí jsme zprovoznili doménu allRap.cz jako alias pro allElements.net, a to z prostého důvodu: nechce se vám vypisovat celý dlouhý název našeho webu? Chcete rychle říct kamarádovi/kamarádce, kam má zajít? Stačí říct allRap.cz, technika se už potom postará o zbytek!

DATABÁZE ČESKO-SLOVENSKÝCH INTERPRETŮ
Další ze služeb, která je vám k dispozici. V menu pod položkou info/archiv - ! INTERPRETI ! naleznete seznam českých a slovenských interpretů, odkazy na jejich webové prezentace, na místo, kde se dá koupit něco z jejich tvorby a možnost prohlížení souvisejících článků na našem webu. Seznam se bude samozřejmě postupem času rozšiřovat, aby byly námi poskytované služby co nejobjemnější.

CHAT
Jako jediní vám nabízíme možnost pokecat si s lidmi s podobnými zájmy, nebo lépe řečeno, se zájmem o podobnou muziku. Půjde také o prioritní komunikační kanál s našimi moderátory v průběhu vysílání. A neojte, jeho design a vzhled upravíme už brzy.

ZAJÍMAVÉ SPOLUPRÁCE
Protože jsme za několik let fungování e-magazínu allElements.net navázali nespočet kontaktů s nejrůznějšími lidmi, rádi bychom z toho nechali těžit i vás - jen co se dostane rádio do svého plnohodnotného provozu (průběh února), můžete se těšit na exkluzivní nahrávky v jukeboxu nebo hitparádě TOP 9, samozřejmostí budou také například různé soutěže.

Rádio je provozováno prostřednictví služby poskytované serverem radiohosting.cz, který zajišťuje multilicenci i placené streamy. Jde o spolehlivé řešení, takže se nemusíte obávat překážek a problémů, vaše-naše rádio je tu pro vás - 24 hodin denně, sedm dní v týdnu!

Takže nalaďte allelements radio

Příjemný poslech.
Fred
(Fred Durst)
středa 23. 1. 2008 08:00
Durst, Fred. 2008. Hip Hop Stage.com radio se transformovalo na Allelements.net radio!!!. Vychytané.cz. [Online] 23. 1. 2008. [Citace: 25. 6. 2019.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=930. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hip-Hop-Stage.com-radio-se-transformovalo-na-Allelements.net-radio!!!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2019
Vaše IP: 34.204.43.11
Serverový čas: úterý 25. června 2019 11:36