Aktuální akce
čtvrtek 25. července 2019
Benátská! s Impulsem
21:00 Areál Vesec, Liberec
Europe, Richard Műller, Karel Gott, Chinaski, Čechomor, Lenny, No Name, Václav Neckář a Bacily, Michal Hrůza a Marek Ztracený, Harlej, Traktor, Vítkovo Kvarteto, Doctor PP, Láďa Křížek, Noid, SPS nebo Ee!
Skunk Anansie
21:00 Forum Karlín, Praha 8 - Karlín
Skunk Anansie
pátek 26. července 2019
Hrady CZ
12:00 Hrad Švihov, Švihov
Anna K., Aneta Langerová, Arakain & Lucie Bílá, Dymytry, Harlej, Jelen, Kamil Střihavka & The Leaders!, Kryštof, Marpo & Troublegang, Michal Ambrož & Hudba Praha, Michal Hrůza, Mirai, Mydy Rabycad, No Name, Poletíme?, PSH, Rybičky 48, Sto zvířat, The Agony, Trautenberk, Visací zámek, Wohnout, Elis Mraz, Eliška Buociková
Reklama. Chcete ji také?

Hip Hop Stage.com radio se transformovalo na Allelements.net radio!!!

Poslední dobou jsme totiž pečlivě pracovali na zprovoznění RÁDIA ALLELEMENTS které vzniklo z HIPHOPSTAGE.COM RÁDIA! To je teď konečně tady a já jsem rád, že Vám mohu představit jeho premiéru.
Přidat na Facebook
Rádi a s oblibou se chlubíme, že jsme jedním z nejprogresivnějších webmagazínů v českých luzích a hájích, takže jsem rád, že nyní mohu říct, že jsme prvním hiphopovým e-magazínem, který přináší tuto službu v takovém rozsahu. Navíc pro vás máme několik zajímavých překvapení.

JUKEBOX
Hned z kraje musím upozornit na revoluční novinku na poli streamovaného poslechu hip hopu. Nepřetržitě je tu totiž pro vás k dispozici jukebox, kde si můžete vybrat nahrávku, na kterou máte zrovna chuť. Ta se potom zařadí do fronty a jakmile se dostane na řadu, stačí jen poslouchat. Výběr tracků budeme samozřejmě neustále rozšiřovat.

POŘADY
Protože Rádio allElements vzniklo prakticky fúzí s internetovým projektem hiphopstage.com, převzali jsme i původní pořady, které však budou z části doplněny v blízké době novými, chystáme jich hned několik. Obrodou prošla například hitparáda TOP 9, která bude odrážet jak dění ve světě, tak dění u nás a tady na webu - každý týden nabídne několik nových aktuálních skladeb, o kterých budete hlasovat. Na svém místě potm zůstal originální pořad Fish'N'Chips, který se jako jediný věnuje grimeové a potažmo UK Garage scéně. Prozatímní program naleznete zde nebo prostě v sekci program v modulu rádia v levém sloupci webu.

ARCHÍV
Další zajímavostí, i když spíše povinností, je archív, kde se čas od času objeví záznam některého z našich pořadů. Nevylučujeme, že se tu občas objeví i nějaký zajímavý bonus.

JAK NÁS NALADIT & EXKLUZÍVNÍ TOOLBAR
Na tomto poli poskytujeme hned několik způsobů, kterými nás budete moci naladit. Buď použijete nejpřímější cestu a vyberete si v modulu rádia (standardně bude zatím fungovat pouze kvalita 64 kb/s, při moderovaných pořadech přibude 32 kb/s a 128 kb/s) nebo si stáhnete program allElements Radio Player, který stačí jen zapnout ve svém počítači - posloucháte aniž by jste museli zapínat internetový prohlížeč.

Nejlepší volbou je stáhnout si náš allElements Toolbar, který vám kromě přehrávače nabídne pole pro vyhledávání (Google), RSS čtečku na domácí zprávy (+ zprávy z našeho webu), předpověď počasí nebo třeba obdobu chatu s ostatními uživateli. Je jen málo důvodů proč si ho nestáhnout hned teď.


NOVÁ DOMÉNA ALLRAP.CZ
Přestože jde o Rádio allElements, pro vaše pohodlí jsme zprovoznili doménu allRap.cz jako alias pro allElements.net, a to z prostého důvodu: nechce se vám vypisovat celý dlouhý název našeho webu? Chcete rychle říct kamarádovi/kamarádce, kam má zajít? Stačí říct allRap.cz, technika se už potom postará o zbytek!

DATABÁZE ČESKO-SLOVENSKÝCH INTERPRETŮ
Další ze služeb, která je vám k dispozici. V menu pod položkou info/archiv - ! INTERPRETI ! naleznete seznam českých a slovenských interpretů, odkazy na jejich webové prezentace, na místo, kde se dá koupit něco z jejich tvorby a možnost prohlížení souvisejících článků na našem webu. Seznam se bude samozřejmě postupem času rozšiřovat, aby byly námi poskytované služby co nejobjemnější.

CHAT
Jako jediní vám nabízíme možnost pokecat si s lidmi s podobnými zájmy, nebo lépe řečeno, se zájmem o podobnou muziku. Půjde také o prioritní komunikační kanál s našimi moderátory v průběhu vysílání. A neojte, jeho design a vzhled upravíme už brzy.

ZAJÍMAVÉ SPOLUPRÁCE
Protože jsme za několik let fungování e-magazínu allElements.net navázali nespočet kontaktů s nejrůznějšími lidmi, rádi bychom z toho nechali těžit i vás - jen co se dostane rádio do svého plnohodnotného provozu (průběh února), můžete se těšit na exkluzivní nahrávky v jukeboxu nebo hitparádě TOP 9, samozřejmostí budou také například různé soutěže.

Rádio je provozováno prostřednictví služby poskytované serverem radiohosting.cz, který zajišťuje multilicenci i placené streamy. Jde o spolehlivé řešení, takže se nemusíte obávat překážek a problémů, vaše-naše rádio je tu pro vás - 24 hodin denně, sedm dní v týdnu!

Takže nalaďte allelements radio

Příjemný poslech.
Fred
(Fred Durst)
středa 23. 1. 2008 08:00
Durst, Fred. 2008. Hip Hop Stage.com radio se transformovalo na Allelements.net radio!!!. Vychytané.cz. [Online] 23. 1. 2008. [Citace: 21. 7. 2019.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=930. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hip-Hop-Stage.com-radio-se-transformovalo-na-Allelements.net-radio!!!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.126s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2019
Vaše IP: 54.198.246.164
Serverový čas: neděle 21. července 2019 20:58